Używane czy nowe?

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Używane czy nowe?

Postprzez miszung » 16 kwi 2008, o 21:04

Witam,
mam mały problem i chciałbym posłuchać waszej opinii. W moim golfie mam lekko wgniecony przedni prawy błotnik. I teraz pytanie : lepiej to wyklepać czy kupić nowy np. na allegro taki jak ten? http://motoallegro.pl/item346737151_vw_golf_iii_blotnik_nowy_zabezpieczony_.html
Kolejnym problemem jest zderzak. Mój już jest do wymiany i pytanie czy kupić nowy np. zderzak takie jak są na allegro czy lepiej kupić jakiś używany z innego golfa? Proszę o pomoc.
Pozdro;]
Ostatnio edytowano 17 kwi 2008, o 00:48 przez miszung, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
miszung
Czytacz
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 lut 2008, o 21:00
Lokalizacja: Gdynia

Używane czy nowe?

 

Postprzez Digifant » 16 kwi 2008, o 22:04

Osobiście polecam kupić używane, ale oryginalne części w dobrym stanie. Na pewno będą lepiej pasować niż zamienniki, nawet najlepszej jakości. Co do klepania to nie jest dobry pomysł, gdyż w przypadku błotnika wymiana jest bardzo prosta, a klepana cześć będzie bardziej podatna na korozję.
Sam niedawno miałem kolizję i uszkodzony cały przód łącznie z maską i błotnikami. Udało mi sie kupić używane części z rozbitego samochodu sprowadzonego z Anglii. Mimo wieku samochód ten był bardzo dobrze utrzymany i kupione części w zasadzie nie różnią sie od nowych fabrycznie, a jako oryginały pasują idealnie i nie było problemów ze spasowaniem z pozostałymi elementami nadwozia.
Rafał Ł.
Digifant
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 22 maja 2007, o 21:33
Lokalizacja: Lublin


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości