Uszczelka na Dachu

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Uszczelka na Dachu

Postprzez ali3n » 23 wrz 2014, o 17:12

Witam jestem nowy i nie ogarniam zadnych fora w szukaniu tematów, wiec prosze o wyrozumialosc. Kapie mi woda z prawych drzwi tak po malutku przez cala noc ulewy nazbierala mi sie wycieraczka :D Co to moze byc czy to uszczelka na dachu ? na drzwiach? widzialem tylko ze splywaly krople po uszelce od drzwi przy przedniej szybie. Prosze o szybka pomoc bo mnie zaleje a ciagle sa u mnie deszcze.

[ Dodano: 2014-09-23, 18:24 ]
prosze o szybka odpowiedz pilne !!!! :cry: :cry: :cry:
ali3n
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 17:08
Lokalizacja: stargard

Uszczelka na Dachu

 

Postprzez pablomed » 27 wrz 2014, o 17:37

przy przedniej szybie spływa albo z winy zatkanego odpływu szyberdachu o ile go masz, albo z powodu nieszczelnego wklejenia szyby lub korozji pod szybą, lub z powodu korozji pod listwą dachową, niezłe dziury tam się mogą robić starczy odchylić listwę i popatrzeć.
Póki co piszesz że kapie z drzwi potem że z przedniej szyby - może lepiej poproś kogoś doświadczonego o ocenę sytuacji
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez ali3n » 30 wrz 2014, o 20:19

chodzi mi ze po słupku zle to ujołem. Korozji nie ma bo sprawdzałem uszczelka wydaje sie na niedawno wymieniona. Szyberdach mam ale mam pęknieta prowadnice i nie moge go otworzyc. a nie wiecie gdzie mozna dostac uszczelke na dach :?:
ali3n
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 17:08
Lokalizacja: stargard


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron