Uparty zamek kombiaka - problem

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Uparty zamek kombiaka - problem

Postprzez Grajek_PSR » 26 gru 2013, o 19:54

Witam. Dzisiaj pojawił się problem z klamką w tylnej klapie bagażnika w moim kombiaku. Za żadne Chiny nie można było otworzyć tylnej klapy. Można było całą dupę podnieść samochodu i nic. Jakoś wieczorem się udało otworzyć bo wymontowaniu od środka obudowy plastikowej. Tam były już kiedyś problemy i było to klejone nie wiem dokładnie jak bo tata to robił, no a teraz kwalifikuje się do wymiany już raczej. No i tu sedno sprawy. Za żadne grzechy nie idzie ruszyć tych gwiazdkowych śrub żeby cały zamek z klapy wyjąć. Może macie jakieś na to sposoby. Dodam że jest to kombi i sam już próbowałem to najpierw pożadnym kluczem gwiazdkowym imbusowym później młotkiem obstukałem i dalej próbowałem i nic całkowita klapa że masakra tak zapieczone. Może coś takiego przerabialiście to rzućcie jakiś sposób na to. Pozdrawiam Paweł
Wymiana termostatu - 40 zł
Wymiana oleju silnikowego - 120 zł
Usłyszeć pracę turbinki w 1.9 TDI podczas wyprzedzania - BEZCENNE!;)


Golf jest jak romans. Jeśli nie traktujesz go poważnie - nie jest zabawny. Jeśli potraktujesz go serio - złamie Ci serce.
Grajek_PSR
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 gru 2013, o 13:03
Lokalizacja: BAU

Uparty zamek kombiaka - problem

 

Postprzez Banita95 » 26 gru 2013, o 21:43

a wchodzi normalnie klucz ? możesz ruszać bębenkiem ? u mnie jest tak że muszę pod lekkim kątem zostawić bębenek i otworzę drzwi jeżeli wezmę na płasko mogę skakać a klapy i tak nie otworzę
Avatar użytkownika
Banita95
Members
 
Posty: 860
Dołączył(a): 3 lis 2013, o 00:34
Lokalizacja: Pasłęk
Rocznik: 99
Silnik: 2.3
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Grajek_PSR » 27 gru 2013, o 21:28

Klucz wchodzi już jeden i to taki porządniejszy zostały zjechane ząbki na imbusie;) u mnie to zamek na pewno do wymiany bo to w środku było klejone ale pół roku pojeździło i się rozsypało więc teraz już wymieniam bo nie będę pakował w dobry klej 40zł lepiej nową kupię całą część i spokój tylko muszę odkręcić to jakoś.
Wymiana termostatu - 40 zł
Wymiana oleju silnikowego - 120 zł
Usłyszeć pracę turbinki w 1.9 TDI podczas wyprzedzania - BEZCENNE!;)


Golf jest jak romans. Jeśli nie traktujesz go poważnie - nie jest zabawny. Jeśli potraktujesz go serio - złamie Ci serce.
Grajek_PSR
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 16 gru 2013, o 13:03
Lokalizacja: BAU


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości