Ucho holownicze

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Ucho holownicze

Postprzez rychux » 3 wrz 2015, o 12:19

Witam wszystkich,

Zwracam sie do Was z ogromna prosba, dzisiaj w drodze do pracy moj Golf 3 tdi 1.9 kombi rocznik 1998 odmowil posluszenstwa i chcialbym go zholowac jednak ku mojemu zdziwieniu nie mam ucha holowniczego z przodu. Czy moze ktos z Was jest w posiadaniu takowego i moglby je sprzedac ewentualnie pozyczyc na czas holowania na terenie trojmiasta? Z gory dzieki za pomoc,

Pozdrawiam
rychux
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 10:42
Rocznik: 1998
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Ucho holownicze

 

Re: Ucho holownicze

Postprzez GolfiarzJR » 3 wrz 2015, o 12:48

Po pierwsze nie ten dział , jak chcesz kupić to dział KUPIE , po drugie jak masz ori lewarek to tam jest po lewej lub prawej stronie w tym plastiku ucho holownicze , które się wkręca w lewą albo prawą blende(wczesniej sciągnij) , jak tego nie masz to podjedź do ASO na bank takie coś jeszcze mają , na szrotach raczej nie znajdziesz
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Ucho holownicze

Postprzez Opik » 3 wrz 2015, o 19:30

Jest na szrotach, na allegro, na olx, a w ostatecznosci możesz ciągnąć za belkę pod silnikiem
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Ucho holownicze

Postprzez kolopn » 3 wrz 2015, o 19:59

Ja też raz miałem taką sytuację, że ucho komuś kiedyś wpadło pod butlę podtlenku lpg :P i nie mogłem go wyjąć. Z powodzeniem udało mi się holować auto za belkę.
Avatar użytkownika
kolopn
Czytacz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 12 mar 2015, o 10:29
Lokalizacja: Poznań


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron