Tylna KLAPA (siłownik)???

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Tylna KLAPA (siłownik)???

Postprzez marpas86 » 29 paź 2008, o 17:21

Witajcie :) mam problem mały: podczas jazdy gdy jest nierówna jezdnia (konkretnie jakies male wyboje) z tylu samochodu slysze jakby sie cos tukło, w garazu otworzylem klape wyciagnalem wszystko z bagażnika i z pustym to samo zrobilem i sie przejechalem i tez sie tuklo nadal, ale podejrzewam ze to moze byc silownik od klapy bo jak ja otworzylem to silownik (a mianowicie jego glowka) ktory jest zamocowany u gory przy klapie jest troszke luźny. co wy o tym sadzicie czy to moze byc wina tego SILOWNIKA???????????? prosze doradzcie mi cos!!!! ale jeszcze bede probowal go wymontowac i sprobowac przejechac sie bez SILOWNIKOW i sprawdze czy tez sie tak bedzie tuklo, tylko powiedczi mi czy nie bedzie problemow z demontarzem silownikow?????????? pozdrawiam wszystkich uzytkownikow GOLFA i czekam na posty z radami
Taki PUNKCIK nic Cię nie kosztuje :)
marpas86
Berbeć
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 mar 2008, o 18:58
Lokalizacja: Wolbrom

Tylna KLAPA (siłownik)???

 

Postprzez KristoF » 29 paź 2008, o 18:09

amortyzatory albo poduszki amortyzatorów.Ewentualnie tuleje.Albo podskakuje ci tylna półka... ;-)
Lifty od klapy raczej nie.
Był Golf3- największy błąd mojego życia...
a teraz...
Elegancja, komfort , nienaganna jakość i aksamitnie pracujący silnik Millera ;]
KristoF
Members
 
Posty: 675
Dołączył(a): 31 lip 2008, o 13:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

stukanie ztyłu

Postprzez kali » 29 paź 2008, o 22:06

A ja myślę,że masz luźne koło zapasowe,lub lewarek,albo klucz od kół,coś tarabani przy zapasie
kali
Czytacz
 
Posty: 111
Dołączył(a): 2 cze 2008, o 07:36
Lokalizacja: malbork
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości