Szyberdach montaż

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Szyberdach montaż

Postprzez krych69 » 27 gru 2015, o 02:12

Mam golfa 3 drzwiowego. Posiadam od drugiego golfa w kombi w szyberdach. Chce z kombi przełożyć szyberdach. Pytanie ,
Czy bedzie pasował od kombi?
Czy jak nie miałem seryjnie szyberdachu to jest wgl możliwy montaż?
Jak z podłączaniem pod instalacje?
Czy samemu może to sie udać?
Jak sprawdzić czy działa jak juz jest wyjęty?
krych69
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 paź 2015, o 14:59
Rocznik: 1997
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Szyberdach montaż

 

Re: Szyberdach montaż

Postprzez GolfiarzJR » 27 gru 2015, o 04:39

Z wycięciem to chyba nie problem obliczyć itd , ale musiałbyś te szyny na których leży szyberdach przykręcić , odpływy poprowadzić , elektryka to raczej nie problem , przełącznik , ori wtyczka z szybra i plus po stacyjce , gorzej chyba z odpływami które idą do tyłu i wylatuje woda w nadkolu/zderzaku , bo tam raczej dostępu takiego fajnego nie ma i będziesz musiał robić na ciemno albo nie da się.... Podsumowując ja bym sobie podarował bo rzeczy jest wiecej do zrobienia niz ja wypisałem , a może Ci to cieknąć i bóg wie co wiecej , także daruj :)
Avatar użytkownika
GolfiarzJR
Administrator
 
Posty: 1466
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 19:52
Lokalizacja: Świetochłowice
Rocznik: 1984
Silnik: 2.5
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Re: Szyberdach montaż

Postprzez Radi » 28 gru 2015, o 23:13

Rozumiem że chcesz wsadzić szyber do auta które go nie ma? Zastanów się na co chcesz się porwać wstawienie szyberdachu to nie tylko wycięcie dziury, żeby to zrobić profi musiałbyś wstawić ok 3/4 dachu! Masa spawani,a lakierowanie itp pod spodem są przecież mocowania, usztywnienia jak dla mnie gra nie warta świeczki. Jeśli już chcesz mieć dziurę w dachu to lepiej kupić faltdach zwany równiez rolldachem od takiego twingo. wycinasz dziure przykręcasz dach i najgorsze co zostaje do zrobienia to zbudowanie sensownie wyglądającej podsufitki.
Avatar użytkownika
Radi
Members
 
Posty: 2836
Dołączył(a): 16 lut 2009, o 12:15
Lokalizacja: GKA
Rocznik: 93
Silnik: 2.8 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - - Dmytro Firtasz



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości