Rdza i szyba

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Rdza i szyba

Postprzez kambe14 » 21 sie 2013, o 11:12

witam, mam do was takie pytanie, otóż mam na dachu bezpośrednio nad szybą bąble rdzy i moje pytanie brzmi czy da sie to jakoś naprawić bez wyjmowania szyby czy jednak jest to konieczne, da sie to samemu naprawić i ile kosztuje takie coś u blacharza, lakiernika? z góry dzięki :-P
kambe14
Czytacz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 10:29
Lokalizacja: Podkarpacie

Rdza i szyba

 

Postprzez pablomed » 21 sie 2013, o 16:59

kambe14, niestety na ogół rdza włazi za szybe i bez jej wyjęcia nie da się tego zrobić idealnie. Demontaż i montaż tej samej szyby może 100-150, ale robią to niektorzy blacharze i może być wtedy taniej. A o cenie zabezpieczenia tego bez zdejmowania szyby to niema co pisać przecież to parę chwil roboy i niewlekie zużycie materiału, możesz sam, sa zestawy na allegro z odrobiną dobranego lakieru, pięknie nie bedzie ale i tak za rok wyjdzie znowu. Przy montażu szyby na nowo zakłada się dodatkową listwe uszczelkę przy górnej krawedzi szyby która chroni krawędź dachu przed kamyczkami, orginalnie jej nie było stąd ten problem z korozją w tym miejscu.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez kambe14 » 21 sie 2013, o 21:55

dzięki, tak jak podejrzewałem szybę trzeba wyjąć. temat do zamknięcia:D
kambe14
Czytacz
 
Posty: 47
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 10:29
Lokalizacja: Podkarpacie


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości

cron