Pytanie odnośnie listew ochronnych

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Pytanie odnośnie listew ochronnych

Postprzez Enderli » 2 lip 2013, o 21:47

Witam!

Oddałem ostatnio mojego Gofra do lakiernika na gruntowne odnowienie blacharki i pomalowanie go. No i wygląda bajecznie :P tyle że chciałem takie miejsca jak progi czy ranty błotników zabezpieczyć jakimis plastikami co by mi w zimie snieg tam nie narobił zamieszania ;p widziałem dzisiaj na miescie golfa z takimi listwami czarnymi na błotnikach z przodu i z tylu i pomyslałem ze na alegro bedzie ( i jest ) i miał też nakladki plastikowe ( chyba) na progach ( na allegro nie ma) ... moje pytanie czy jest jakis komplet takich plastikow na progi i błotniki co by wlasnie te miejsca zabezpieczały troche przed rdza?

Pozdrawiam !!!
Enderli
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 cze 2013, o 15:34
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Pytanie odnośnie listew ochronnych

 

Postprzez k0nr4d » 3 lip 2013, o 08:52

Hasło 'pakiet GT/GTI' Ci powie wszystko. Ale podstawa, to zabezpieczenie antykorozyjne blachy, plastiki chronią w mniejszym stopniu.
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Siw3k » 3 lip 2013, o 09:55

dokładnie podstawa to dobre zabezpieczenie blachy bo jak źle zabezpieczysz to na robi ci więcej szkód niż bez pakietu
Moja była Golfina
Przeszłość Peugeot 406
Aktual tored MkIII
Avatar użytkownika
Siw3k
Members
 
Posty: 2181
Dołączył(a): 3 lut 2012, o 15:36
Lokalizacja: CTR
Rocznik: 2002
Silnik: 1.8T
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Enderli » 3 lip 2013, o 19:07

Aaaaa to to sie nazywa pakiet :) no to teraz poszukam moze cos fajnego kupie :) co do zabezpiecznia antykorozyjnego no to mysle ze moj zaufany lakiernik sie postaral i jest ok :) ale dzieki za info :)
Enderli
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 cze 2013, o 15:34
Lokalizacja: Strzelce Opolskie


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości