Problem z lakierem

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Problem z lakierem

Postprzez kamczur44 » 21 paź 2013, o 10:21

Witam mam VW GOLF 3 VARIANT i zamontowałem sobie antenę cb na stałe , wywierciłem dziurkę w dachu zamontowałem antenę i wszystko ok :-) . Na drugi dzień zauważyłem w miejscu montażu anteny jakby z lakieru odchodziła jakaś folia :-o , prawdopodobnie to lakier przezroczysty który pokryty była karoseria , zlazło mi tego z pół dachu :-( . Co teraz zrobić ? Zostawić jak jest ale wygląda jakby skóra zlazła po opalaniu , czy pokryć jakimś lakierem ? ;-)
kamczur44
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Problem z lakierem

 

Re: Problem z lakierem

Postprzez killah » 21 paź 2013, o 11:19

kamczur44 napisał(a):Witam mam VW GOLF 3 VARIANT i zamontowałem sobie antenę cb na stałe , wywierciłem dziurkę w dachu zamontowałem antenę i wszystko ok :-) . Na drugi dzień zauważyłem w miejscu montażu anteny jakby z lakieru odchodziła jakaś folia :-o , prawdopodobnie to lakier przezroczysty który pokryty była karoseria , zlazło mi tego z pół dachu :-( . Co teraz zrobić ? Zostawić jak jest ale wygląda jakby skóra zlazła po opalaniu , czy pokryć jakimś lakierem ? ;-)


Nie ma innej rady jak dać to do malowania ponownego. Skoro odchodzi płatami to oznacza że był już kiedyś dach robiony przez jakiegoś fachmana. Prawdopodobnie tylko pokryty był clarem a baza została stara.

Tak przynajmniej mi się wydaje - jeśli się mylę to proszę o wyrozumiałość ale tak to rozumuję.
killah
 

Re: Problem z lakierem

Postprzez hanawald » 21 paź 2013, o 18:55

kamczur44 napisał(a):Witam mam VW GOLF 3 VARIANT i zamontowałem sobie antenę cb na stałe , wywierciłem dziurkę w dachu zamontowałem antenę i wszystko ok :-) . Na drugi dzień zauważyłem w miejscu montażu anteny jakby z lakieru odchodziła jakaś folia :-o , prawdopodobnie to lakier przezroczysty który pokryty była karoseria , zlazło mi tego z pół dachu :-( . Co teraz zrobić ? Zostawić jak jest ale wygląda jakby skóra zlazła po opalaniu , czy pokryć jakimś lakierem ? ;-)
kolego tylko lakiernik tobie pomoże ;-)
Avatar użytkownika
hanawald
Members
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 15:17
Lokalizacja: dobrzyn nad wisłą CLI
Rocznik: 97
Silnik: 1.9 tdi
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości