problem z deszczem

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

problem z deszczem

Postprzez Golfiasz93 » 26 wrz 2013, o 21:22

Witam mam pytanko, od dłuższego czasu zauważyłem ze po deszczy mam wode na wycieraczkach z przodu po prawej i lewej stronie co mnie bardzo niepokoi. wie ktoś może dlaczego sie tak dzieje ? szukałem już przyczyny zdemontowałem wycieraczki oraz ten plastik z gumą przy przedniej szybie by sprawdzić czy moze nie ma pęknieca gdzieś lecz nic nie znalazłem :( Pomocy ! :(
Golfiasz93
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 mar 2013, o 16:43
Lokalizacja: Poznań

problem z deszczem

 

Postprzez IntruZZ » 26 wrz 2013, o 22:33

Masz szyber dach czy nie ? Czy w aucie jest mokro nawet jak pada a auto stoi na parkingu ( w ten sposób wykluczasz dziury w podłodze) ja Ci podpowiem na swoim przykładzie u mnie było dokładnie to samo okazało się , że miałem rozszczelnienie w lewym górnym rogu szyby po prostu tam przegnniło i szyba się nie trzymała i lało się po całym samochodzie przez podszybie. Najlepiej zdejmij te plastiki na słupkach daj komuś szlauf niech leje po samochodzie a Ty obserwuj gdzie się leje. Ja właśnie tak doszedłem. Niestety skończyło się na wymianie szyby gdyż moja i tak miała pęknięcia więc była kwalifikowana do wymiany. Nowa szyba nowe wklejenie i suchutko jak w stodole ;)
Avatar użytkownika
IntruZZ
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 20:22
Lokalizacja: Sokołów Podlaski WSK

Postprzez Golfiasz93 » 27 wrz 2013, o 17:37

tak rozebrałem i widac delikatnie ze ta woda leci po kleju od szyb :/ na lewym i prawym słupku ale od góry delikatne zacieki a jak patrzyłem za plastikiem tam gdzie otwiera sie maske to tam leci dość sporo wiec nie mam pojęcia moze gdzieś przy dole szyby leci bardziej myslisz ze wycięcie i wklejenie szyby pomoże ?
Golfiasz93
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 mar 2013, o 16:43
Lokalizacja: Poznań

Postprzez IntruZZ » 28 wrz 2013, o 19:03

na pewno nie zaszkodzi , tylko przed wklejeniem trzeba wszytsko bardzo dokładnie oczyścić u mnie był mega syf
Avatar użytkownika
IntruZZ
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 20:22
Lokalizacja: Sokołów Podlaski WSK


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości