pomocy ;/ co robic

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

pomocy ;/ co robic

Postprzez Golf III Kombi » 9 maja 2013, o 15:42

Witam ponownie z racji ze golfik ulegl wypadkowi :(((( po krotce malolat wjechal mi pod kola skuterem na szczescie nic nikomu sie nie stalo zderzak przedni dokladka i wszytsko inne poszlo sie walic ;/ lampy na szczescie cale alus pekniety wgiety i chyba sie nie nadaje bok pasazera mam nadzieje uratuje polerka ;> nie mam zdjecia pogladowego ale bok pasazera poczynajac rysy na przodzie konczy sie az na tylnim zderzaku i tu moja prosba z racji ze przod do pracy nowy alus potrzebny doradzcie co z tym zrobic ?? zawieszenie wszystkie oslony silnika do wymiany, jak widac wyciek pekl przewod od wspomagania, tyle szczescia ze auto nie poszlo na dach . wrzucam kilka zdjec, aktualnie jestem bez auta co mnie strasznie drazni, auto idzie do mechanika sprawdzic zawieszenie i biegi zaczely ciezko wchodzic i jedynki praktycznie nie idzie wlozyc, tak zakonczyla sie majowka

<
1.jpg

<
2.jpg

<
3.jpg

<
4.jpg
Golf III Kombi
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 14:03
Lokalizacja: Grajewo

pomocy ;/ co robic

 

Postprzez Paweu » 9 maja 2013, o 19:55

Jaki to ma związek z działem Wypadki / Odszkodowania / Ubezpieczenia ?

Nie wiadomo o czym konkretnie ten post .. Przeniosłem do nadwozie(?) :-|
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Re: pomocy ;/ co robic

Postprzez Golf III Kombi » 9 maja 2013, o 20:25

Golf III Kombi napisał(a):Witam ponownie z racji ze golfik ulegl wypadkowi :(((( po krotce malolat wjechal mi pod kola skuterem na szczescie nic nikomu sie nie stalo zderzak przedni dokladka i wszytsko inne poszlo sie walic ;/ lampy na szczescie cale alus pekniety wgiety i chyba sie nie nadaje bok pasazera mam nadzieje uratuje polerka ;> nie mam zdjecia pogladowego ale bok pasazera poczynajac rysy na przodzie konczy sie az na tylnim zderzaku i tu moja prosba z racji ze przod do pracy nowy alus potrzebny doradzcie co z tym zrobic ?? zawieszenie wszystkie oslony silnika do wymiany, jak widac wyciek pekl przewod od wspomagania, tyle szczescia ze auto nie poszlo na dach . wrzucam kilka zdjec, aktualnie jestem bez auta co mnie strasznie drazni, auto idzie do mechanika sprawdzic zawieszenie i biegi zaczely ciezko wchodzic i jedynki praktycznie nie idzie wlozyc, tak zakonczyla sie majowka



sory znowu wpadka ;/
chodzi mi dokladnie o pomysly na nowy przod i jakies nowe alu lub pomoc w znalezieniu takiego samego jak uszkodzony
Golf III Kombi
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 14:03
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez SALWA » 9 maja 2013, o 21:04

ATS-a dosyć łatwo znaleźć szczególnie w parze ... pojedynczo może być kłopot... a przód odbudować :D tyle że brewkę bym wywalił na wstępie.. albo bad look albo seria ;) ... chociaż w tym kolorze budy raczej seria ;)

Najpierw zajmij się porysowanymi blachami ;)
Do jazdy jest auto...do głupawek moto... mój Gofer
http://www.golf3.pl/topics2/mkiii-aaz-b ... t58393.htm
Avatar użytkownika
SALWA
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 13:17
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez RuLLeZ » 9 maja 2013, o 21:29

Masz okazję wywalić tą wiejską brewkę. Jeszcze zmieniasz zderzak, zakładasz blendy bo widzę że nie ma no i ja bym wywalił te reflektory. Wolał bym ori w smoked no albo projektorki :-P Dokup te ATS bo nie są brzydkie i śmigaj dalej ;-) Tylko uważaj na małolatów na bzykach :lol:
JEŚĆ MOŻNA WSZYSTKO, SPAĆ MOŻNA WSZĘDZIE ALE JEŹDZIĆ TO TYLKO VW!

Ex Variant 1.9 TD AAZ : http://www.golf3.pl/topics2/wysluzony-v ... t38583.htm
New Variant 1.9 TDI: http://www.golf3.pl/topics2/golf-iii-va ... htm#383008
Avatar użytkownika
RuLLeZ
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 30 paź 2010, o 21:34
Lokalizacja: Pyrzyce [ZPY]

Postprzez Golf III Kombi » 10 maja 2013, o 17:06

z tym Ats-em mam problem i dzis bylem u znajomego lakiernika i pow ze to sporo roboty zajrzal pod spod i cala podloga progi do roboty wiec zaczalem sie zastanawiac na sprzedaza. a w planach byly lampy smokeed ..

[ Dodano: 2013-05-10, 16:08 ]
przednie progi po spotkaniu z karpa znalazly sie w srodku a raczej juz ich nie ma a to spory koszt. zawieszenie sprawdze w poniedzialek ale prawdopodobnie bedzie zle. niewiem moze kupie inny egzemplarz
Golf III Kombi
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 mar 2013, o 14:03
Lokalizacja: Grajewo


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości