pomoc przy szyberdachu

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

pomoc przy szyberdachu

Postprzez IntruZZ » 14 mar 2014, o 15:09

Więc tak krótka historia
Po kupnie golfa zalepiłem masą uszczelniającą (czarną gumą do okien) szyberdach bo wydawało mi się , że ciekło z niego. Jednakto nie było to , mniejsza o większość. i teraz pytanie macie sposób jakiś na usunięcie tej gumy ? ktoś się bawił w takie coś już?

Sprawa 2.
W imędzy czasie wymieniałem podsufitkę na nową i szyberdach wyglądał w porządu , kanały wszystko ok , tylko martwi mnie jedna rzecz przed zalepieniem go , mogłem ręka go wcisnąć tak jak by do środa auta tak na kilka milimetrów , a od środka mogłem go wypchnąć i wystawał trochę z samochodu. co może być przyczyną ? nie miałem czasu zajrzeć przy podsufitce bo to było na szybko robione.
Avatar użytkownika
IntruZZ
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 20:22
Lokalizacja: Sokołów Podlaski WSK

pomoc przy szyberdachu

 

Postprzez trojeczkaGT » 15 mar 2014, o 00:53

sprawdz polaczenia szyby z calym stelazem szybra,

ta gume mozesz sprobowac recznie usunac lub mokra w benzynie szmatka ale bedziesz musial go odkrecic

polecam recznie mozolnie ale dokladnie usunac ta gume
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez deusiwo » 15 mar 2014, o 18:26

jak możesz go wypchnąć to zalecam wymianę bo pewnie masz tam takie cuś pęknięte i możesz mieć tak jak ja miałem kiedyś tzn po przekroczeniu gdzieś 110km/h ciąg powietrza go wyrywał i szyber stawał dęba
Avatar użytkownika
deusiwo
Members
 
Posty: 1383
Dołączył(a): 9 wrz 2012, o 19:55
Lokalizacja: Wisła
Rocznik: 95
Silnik: ADZ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez IntruZZ » 15 mar 2014, o 21:00

hehe ostro :D
Avatar użytkownika
IntruZZ
Czytacz
 
Posty: 143
Dołączył(a): 13 maja 2013, o 20:22
Lokalizacja: Sokołów Podlaski WSK

Postprzez ssiiwwyyy » 17 mar 2014, o 11:40

Szyba szyberdachu jest montowana na śrubach na których można go regulować wysokość itp może jedna z nich się odkręciła i w tym jest problem jak pamiętam są to 2 śrubki i to wszystko
Avatar użytkownika
ssiiwwyyy
Badacz tematu
 
Posty: 352
Dołączył(a): 21 lis 2011, o 18:21
Lokalizacja: Wrocław


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości