Połamane wszystkie zaczepy od Angel eyes

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez karol MAŁY » 14 lut 2014, o 16:01

Ja mam u siebie "sonary"i nie mam problemów(z tym że mam żarówki a nie HIDy)lampy takie jak na foto:
Obrazek
A tak się prezentują na aucie(wiem że niektórym się to nie podoba ale to moje auto :mrgreen: a na helle mnie nietety nie stać :oops: )
Obrazek
diesel musi dymić ;-)
Avatar użytkownika
karol MAŁY
Czytacz
 
Posty: 98
Dołączył(a): 29 gru 2013, o 15:48
Lokalizacja: SH

 

Postprzez lisek666 » 19 lut 2014, o 20:38

Gesiu_15 napisał(a):angel eyes to :cenzura: odupuść sobie . Lepiej kup sobie in pro , mk IV look z hella i będziesz zadowolony :ok: po założeniu dobrej żarówki super świecą ;-) w ostateczności z braku kasy kup h1+h1 z hella i zrób w smoked i tez dobrze świecą ;-)


chyba przyjacielu nie miałeś lamp Angel eyes mowie o lampach FK z ringami i nie chodzi tu o wygląd tylko o światło, świecą lepiej niż nie jedne lampy posiadam je drugi rok i żadnych problemów z lampami jak nowe,jedynie co zrobione założone przekaźniki i zwykłe żarówki świecą intensywnym światłem,śmiało mogę powiedzieć że lepiej niż hella ala mkIV miałem owe i teraz są u ojca mijania świeciły podobnie, ale długie w ala mkIV to porażka dla mnie,FK świecą super na długich.co do H1+H1 to samo mijania świecą ok ale długie Porażka.co bym mógł polecić to projektory Hella te lampy świecą już solidnie,mijania jak i długie,pod warunkiem że soczewka jest nie wypalona.
lisek666
Czytacz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 21:46
Lokalizacja: borzęcin

Postprzez Gesiu_15 » 19 lut 2014, o 20:53

Opik wzywam Cię do wypowiedzi na temat hella ala MKIV. Miałem h1+h1 z hella , odbłyśniki w bdb stanie , dobra żarówka była założona i powiem że super świeciły i na mijania i na drogowych :-D
Avatar użytkownika
Gesiu_15
Moderator Globalny
 
Posty: 3757
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 21:32
Lokalizacja: Kielce
Rocznik: 1994
Silnik: 2.0 2E GTI
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez lisek666 » 19 lut 2014, o 21:04

tobie mogły świecić mi nie świeciły ani jedne ala mkIV ani H1+H1 nawet aktualnie mam założone H4 Bosha i świeca lepiej,może i mijania świeciły ale długie to porażka,ty masz swoje zdanie ja mam swoje i nie zmienię go.
lisek666
Czytacz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 21:46
Lokalizacja: borzęcin

Postprzez robik1301 » 24 lut 2014, o 21:28

ja tez mam fk z ringami od 5 lat i sobie chwale (zarowki osram nightbreaker)
do mojej drugiej golfiny zakupilem in.pro i zobaczymy co to warte.

[ Dodano: 2014-02-24, 20:30 ]
Karol B. napisał(a):
Dawko napisał(a):Lampy nie posiadają zaczepów bo się połamały wszystkie.


:zdziwko:
Ja bym po tym zdaniu odpuścił takie lampy... Skoro zaczepy jakimś cudem się połamały do tego wszystkie, to w środku też może być pasztet z zaczepami.

Dawko napisał(a):do Golfiny z ringami Co polecacie


Hella celis

celisy to sie nadaja....pod hidem tylko siweca porzadnie ale hid=zabranie dowodu

[ Dodano: 2014-02-24, 20:32 ]
Dawko napisał(a):Witam. Przymierzam się do zakupu w pełni sprawnych angel eyes lamp przednich do mojej Golfiny w bardzo okazyjnej cenie. Jednak jest mały haczyk. Lampy nie posiadają zaczepów bo się połamały wszystkie. Czy można je jakoś dorobić? Wiem, że górne to bez problemu koledzy na forum dorabiali, ale jak jest z dolnymi? Bo słyszałem, że z nimi jest ciężej.
Mam okazję kupić angel eyes z ringami LED za 100zł dwie sztuki. To raczej nazywam okazją, ale nie wiem czy nie wyrzucę pieniędzy w błoto przez te zaczepy.

Proszę o podpowiedź :)

Pozdrawiam

jak cos to mam ori obudowe od prawej lampy.....
Avatar użytkownika
robik1301
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 12 sie 2008, o 19:34
Lokalizacja: bialystok
Rocznik: 1996
Silnik: 1z 130KM
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości