podłoga - co to za element?

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

podłoga - co to za element?

Postprzez maniutek47 » 24 kwi 2024, o 20:34

Witam wszystkich forumowiczów.
Gdy dostałem ten samochód zacząłem przyglądać się poszczególnym elementom nadwozia no i okazało się że czeka mnie remont podłodgi.
Poszperałem w internecie i znalazłem firmę oferującą dość duży wybór części do różnych starszych modeli VW i Porsche.
Znalazłem tam całe panele przedniej podłogi od sciany grodziwej silnika do tylnych siedzeń.
Szukając częsci wspomagałem się katalogiem online "7zap.com." z którego korzystał równierz ten sklep.
Zamówiłem podłogę i przedni błotnik. Po dotarciu przesyłki i obejrzeniu zamówionych paneli zobaczyłem że nie na nich tego elementu tóry jest w połowie zniszczony przez rdzę. Niestety na rysunkach w katalogu 7zap.com w ogóle go nie ma.
Okazuje się że nie ma konieczności wymiany całych paneli.
<
DSCN7387.JPG
Miejsce podłogi do naprawy nr 2

Wystarczy wyciąć i wspawać tylko niewielkie fragmenty podłogi a cały problem to zupełnie osobny element który jest przyspawany od spodu do panelu podłogi. Niestety nie doszedłem jeszcze do etapu usnięcia pozostałości konserwacji więc nie znam dokładnego kształtu i wielkości tego elementu.
Może ktoś z forumowiczów wie co to za element tzn jak się fachowo nazywa lub jaki ma numer katalogowy abym mógł skutecznie szukać takiego elementu. Być może ktoś wie czy w ogóle jest do kupienia i gdzie. Może ktoś ma dostęp do AUTODAT-y i jest tam pokazany i opisany ten element. Niestety ja nie mam takiej możliwości sprawdzenia.
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
Załączniki
<
DSCN7385.JPG
Miejsce w podłodze do naprawy nr1
<
DSCN7527.JPG
Element do wymiany sam rzuca się w oczy
<
DSCN7528.JPG
Element do wymiany sam rzuca się w oczy
<
DSCN7424.JPG
Nowy panel podłogi fot1
<
DSCN7421.JPG
Fot 2
maniutek47
Berbeć
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lut 2024, o 21:27
Rocznik: 1998
Silnik: 1.4 APQ
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

podłoga - co to za element?

 


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 6 gości