Parchy

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Parchy

Postprzez V3nkman » 31 maja 2014, o 22:49

Witam, co do parchów. byłem u lakiernika i powiedział ze nawet jak wyczyść do gołej blachy, to i tak wyjdzie (kwestia czasu) pytanie moje (link w opisie) czy na cos takiego, trzeba wspawać blachę nową?;// bardzo mi sie to nie uśmiecha, myślałem ze sam sobie parchy zrobię i na dniach jak bd za cos ktos mi to pomaluje a narazie zaprawki bym porobil tylko na czarno.


jeśli musze wspawać blachę to chyba trzeba oddać to do żyda i szukac czegos zdrowego, tylko szkoda mi sprzedac bo silnik igła a nie bd swapować..... nie stac mnie zeby kupic 2 auto nie sprzedając pierwszego HILFE
V3nkman
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Parchy

 

Postprzez Pozor » 1 cze 2014, o 13:00

to są małe parchy z tego co widać na fotkach. i do ogarnięcia jeżeli dorwiesz konkretnego lakiernika to parchy nie wyjdą , najważniejsze jest przygotowanie czyli szlif do gołej blachy potem podkład antykorozyjny i wiadomo co dalej . Ważne też jest to by o samochód dbać a szczególnie na zimę ;-)
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez pawlacz » 1 cze 2014, o 13:12

Ja przed zimą 2 osobne elementy inaczej zrobilem, zjechalem papierem sciernym rdze w miare mozliwosci i pomalowalem hammeritem i po zimie nic dalej nie poszlo, a druga częsc zrobilem tak samo tylko pomalowalem zwyklym jakims tam antykorozyjnym i rdza wyszla.
Wiec jak masz $$ mozesz kupic hammerite i na sam początek nim pomalowac.
pawlacz
Czytacz
 
Posty: 133
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 12:21
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez V3nkman » 1 cze 2014, o 21:30

a jakim papierkiem to robic?, i czy recznie czy moge na flexa zalozyc?
narazie bym zrobil tak, jak bd wylazic to bd spawał, ale to po zimi sie zobaczy
V3nkman
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:29
Lokalizacja: Wrocław


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości