Osłona dolna silnika

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Osłona dolna silnika

Postprzez Krzynior23 » 30 sty 2013, o 22:47

Mam pytanie, czy w silnikach 1.4 były montowane osłony pod silnik, bo ja mam tylko na alternator od strony koła, natomiast mam pewien problem z pracą silnika przejeżdżając przez duże kałuże, zaczyna się od szarpań potem dławienie się i dzisiaj aż, 6 razy pod rząd na odcinku 400 m. w lesie gdzie droga była cała zaśnieżona + roztopy i odwilż ponadto w dziurach woda po prostu zgasł mi samochód i nie chętnie odpalał aczkolwiek zajechałem do domu i sobie potem pykał na wolnych obrotach i się lekko ksztusił i z rury wydechowej woda kapała, dlatego pytam bo wiem, że na allegro są do 1.8.2.0 oraz 1.9 i gościa raz pytałem czy będzie pasować do 1.4 to mi nie odpisał.. i wgl. wiecie co może zalewać ta woda, że gaśnie.
Krzynior23
Czytacz
 
Posty: 76
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 21:53
Lokalizacja: Kalety

Osłona dolna silnika

 

Postprzez K@mil » 30 sty 2013, o 22:50

Krzynior23 napisał(a):Mam pytanie, czy w silnikach 1.4 były montowane osłony pod silnik, bo ja mam tylko na alternator od strony koła,


Silniki 1.4/1.6 miały oryginalnie tylko osłone na pasek alternatora :)

Od razu zaznacze ze osłony od 1.8/2.0 oraz Diesli nie pasuja do silnika 1.4/1.6...

Był juz o tym temat


Co do gaśniecia auta to trzeba rozwiązac problem a nie zakładać osłone :) Polecam sprawdzić najpierw kable zapłonowe, kopułke, palec itp Prawdopodobnie golfik ma gdzieś przebicie
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron