Opadające drzwi

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez ksenonn » 7 paź 2008, o 20:34

przerabialem temat ostatnio..

dzwli mialy konkretne luzy na dolnym zawiasie :-? wyrobiony zawias

bez wiekszych kombinacji postanowilem wymienic zawias, i nawet dokupilem na allegro w podobnym kolorze za 20zeta + 10 przesylka

wymienilem sobie sam, choc niebylo za latwo, samemu troche niewygodnie sie trzyma trzwi i wkreca sruby :-| ale da sie i dzwi teraz chodza jak nowki

niestety zeby wyregulowac zawias trzeba zdjac drzwi, nie ma tam wogole miejsca, przy drugiej probie dzwi i zawiasy byly na odpowiednim miesjcu

najlatwiej jest podstawic sobie cos pod drzwi , tak zeby drzwi byly na odpowiedniej wysokosci

pozdro i powodzenia
Avatar użytkownika
ksenonn
Czytacz
 
Posty: 122
Dołączył(a): 22 wrz 2008, o 11:48
Lokalizacja: Krakow

 

Panowie prośba o radę

Postprzez Skner80 » 25 paź 2008, o 19:45

Witam serdecznie...
Od pewnego czasu zauważyłem iż zaczynają mi drzwi wejściowe że tak powiem od strony kierowcy opadać ... i nie jest to za miły i estetyczny widoczek gdyż same listwy już na drzwiach nie schodzą się, ojejku...
Kilka razy próbowałem to skalibrować ale ni w tą ni w tamtą ustawić ich nie idzie...

Czy macie jakiś patent na ten drażniący mnie temacik...

POZDRAWIAM I USZANOWANIE FORUMOWICZE...
Veni Vidi Vici MKIII Forever
Avatar użytkownika
Skner80
Czytacz
 
Posty: 80
Dołączył(a): 15 kwi 2008, o 19:06
Lokalizacja: Bydgoszcz / Tuchola

Postprzez Leito » 25 paź 2008, o 20:33

Zobacz TO kolego :) Pozdro
Leito
Members
 
Posty: 1528
Dołączył(a): 15 lip 2008, o 19:40
Lokalizacja: Janówko k. Brodnicy
Rocznik: 2000
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Stealth » 27 paź 2008, o 16:56

Temat zakonczony - a dokladniej to bylo tak: zamowilem na allegro zawiasy do przednich drzwi - odkrecilem stare i z bratem musielismy odkrecic przedni blotnik zeby ustawic potem drzwi i zawiasy rowno. Ale okazalo sie ze koles chyba nie mial pojecia ze zawiasy przednich drzwi roznia sie od tylnych - przyslal mi wlasnie tylne :cenzura: - przynajmniej nie przeplacilem - to jedyny plus - no chyba ze w przyszlosci tylny zawias szlag trafi co jest malo prawdopodobne - no ale - na szrotach nie dalo rady znalezc wiec zamowilem w sklepie - i tu tez niespodzianka - otoz nie ma zamiennikow zawiasow - sa tylko oryginaly - i to musial gosc sprowadzac z Niemiec bo w Polsce nigdzie na skladnicach nie bylo - koszt dwoch zawiasow - 220zl - ja mialem je za 200zl :dobani: no ale teraz mam drzwi jak trzeba - bez opadania i lekko sie zamykaja.
Czego sie nie robi dla swego golfika :ok:
Avatar użytkownika
Stealth
Members
 
Posty: 1366
Dołączył(a): 4 lip 2007, o 14:42
Lokalizacja: Skrzyszów/Ostrów

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości