Omg znowu temat o progach ;/

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Omg znowu temat o progach ;/

Postprzez V3nkman » 4 paź 2014, o 01:13

siemka mam problem, mianowicie, progi mi sie wgniotły, oba z przodu, autko wjechało do rowu, dosłownie. nic sie nie stało ale chwile wisiał, i teraz mam problem, w srodku jak wyjme dywaniki i caly tan syf, (łącznie z tymmi matami z piaskiem), to podłoga jest prosta, ale z pod auta juz nie. głownie chodzi o progi bo ostatnio zlapalem gume i nie mialem jak lewarka podlozyc, z tego co patrzylem i czytalem, wymienia sie same "zewnetrzne powłoki" nie sądze ze podniose na tym auto, ,czyli musialem wykrzywic częśc karoseri, czy jest to do naprawy, czy juz trzeba ingerowac w bude? i lepiej, jezdzic a jak sie rozpadnie to zlomować?
V3nkman
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Omg znowu temat o progach ;/

 

Postprzez trojeczkaGT » 4 paź 2014, o 01:34

mam to samo z progami bo poprzedni wlasciciel zle dal lewarek, jezdzil tak nie martw sie ;p tylko zamiast ori lewarka kup tzw zabke

http://allegro.pl/podnosnik-samochodowy ... 24697.html

i nie podkladaj pod progi tylko pod bude i mozesz smialo jezdzic az golf na zlom pojdzie.
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez V3nkman » 4 paź 2014, o 12:35

omg, taka kolubryna w bagażniku ? :D a da sie to jakos naprawic? na dniach dam foto ale az szkoda paczeć :D
V3nkman
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:29
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez trojeczkaGT » 4 paź 2014, o 12:57

powiem Tobie tak mam taki podnosnik w hatchbacku i variancie nie uzywam ich na szczescie, ale jak sie cos stanie z kolem daleko od domu i bym musial wzywac kogos dla glupiego lewarka to by mnie trafilo.

w variancie mam schowany przy kole zapasowym wiec bagaznik jest pusty :D

w hatchbacku jest to przypiete w tej wnece, wszystko zalezy co chcesz miec bardziej ;p pusty bagaznik czy dobrze zaopatrzony bagaznik,

podjedz do blacharza moze mozna to tanio zrobic chociaz czuje ze taniej bedzie taki lewarek 8-)

podnoszenie golfow troszke niedopracowane jest jak dla mnie ;/ cale szczescie ze ja je podnosze tylko przy wymiane opon zima/lato lato/zima

tak czy siak mozesz smialo tak jezdzic, golf nie rozpadnie sie przez to.
Aktualnie posiadam golfa III 1.9 TD umierajacego na ruda ospe i to >>> pozostale/chrysler-voyager-jaszczur-t77315.html a miałem tez audi 80 b4, byl tez golf III 1.8 GT i golf III kombi i vento.
Avatar użytkownika
trojeczkaGT
Members
 
Posty: 1745
Dołączył(a): 6 sie 2011, o 21:36
Lokalizacja: DDZ i DSW
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez V3nkman » 4 paź 2014, o 15:16

ze sie nie rozpasnie to wiem ;) , no nic dzeki )
V3nkman
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 4 gru 2013, o 23:29
Lokalizacja: Wrocław


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości