Odpięty bok zderzaka pomóżcie

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Odpięty bok zderzaka pomóżcie

Postprzez bartek22 » 1 maja 2013, o 22:57

Cześć. Mam pewien problem zachaczyłem przodem dolnym spojlerem o krawężnik i odczepił się jeden bok zderzaka ten bok i tak patrzyłem i nie wiem czy to na jakiś zaczepach jest czy jak to zrobić bo sądze że ten bok wyrwało i tak deczko wisi i zastanawiam sie teraz jak to przymocowac czy tam są jakieś zaczepy czy jak to zrobić? doradźcie coś
pozdro
Jak nie urok to sraczka jak to mówie ;) jak nie padnie jedno to padnie drugie :)
Avatar użytkownika
bartek22
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 cze 2012, o 15:40
Lokalizacja: FZA

Odpięty bok zderzaka pomóżcie

 

Postprzez pawel1990 » 1 maja 2013, o 23:31

w zderzaku jest zamontowany uchwyt, czy prowadnica. trzeba wsuwając zderzak trafić uchwytem zamontowanym w zderzaku na ślizg zamocowany do pasa przedniego. tu rys z painta ale powinno pomoc

Obrazek

Nie wiem czy uda ci sie naciagnać tak bardzo przykrecony zderzak wiec pewnie bedziesz musiał odkręcić go. 3 śruby są pod grillem i 4 od spodu. zauważysz je. jak byś nie dał rady to daj znać, pozdro
-----------------------------------------------------------
Byłe MK3 1.8 GT --> moj-golf/moje-gt-t21191.html

Byłe MK3 VR6 --> moj-golf/zwykle-mk3-vr6-by-pawel1990-t34070.html

Byłe MK3 GTI --> moj-golf/zielone-gti-t54087.html

Obecny B5 kombi --> inne-samochody-z-rodziny-vag/b5-variant-by-pawel1990-t64298.html
Avatar użytkownika
pawel1990
Members
 
Posty: 1007
Dołączył(a): 25 wrz 2009, o 08:41
Lokalizacja: Sędziszów

Postprzez bartek22 » 1 maja 2013, o 23:55

pawel1990 napisał(a):w zderzaku jest zamontowany uchwyt, czy prowadnica. trzeba wsuwając zderzak trafić uchwytem zamontowanym w zderzaku na ślizg zamocowany do pasa przedniego. tu rys z painta ale powinno pomoc

[url=http://img59.imageshack.us/img59/6749/beztytuucqlx.jpg]Obrazek[/URL]

Nie wiem czy uda ci sie naciagnać tak bardzo przykrecony zderzak wiec pewnie bedziesz musiał odkręcić go. 3 śruby są pod grillem i 4 od spodu. zauważysz je. jak byś nie dał rady to daj znać, pozdro




Ok dzięki wielkie kolego za pomoc ;)
Jak nie urok to sraczka jak to mówie ;) jak nie padnie jedno to padnie drugie :)
Avatar użytkownika
bartek22
Czytacz
 
Posty: 57
Dołączył(a): 10 cze 2012, o 15:40
Lokalizacja: FZA


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości