Nieudolne usunięcie listw bocznych.

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Nieudolne usunięcie listw bocznych.

Postprzez Wojtek » 12 lip 2015, o 13:49

Witam, mój problem polega na tym iż gdy zakupiłem golfa wcześniejszy właściciel próbował w nim pozbyć się listw bocznych używając do tego szpachli samochodowej, teraz efekt jego pracy wygląda okropnie gdyż jest to wykonane tylko i wyłącznie na drzwiach od kierowcy , chciałbym ogólnie dostosować się do tego i usunąć wszystkie boczne listwy które i tak przy większej nierówności wypadają, teraz moje pytanie polega na tym jak to zrobić, jakich materiałów do tego użyć aby to wyglądało dobrze. Pozdrawiam.
Wojtek
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 lip 2015, o 13:39
Rocznik: 1995
Silnik: 1.6
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Nieudolne usunięcie listw bocznych.

 

Re: Nieudolne usunięcie listw bocznych.

Postprzez MiroGti » 13 lip 2015, o 15:13

Wojtek napisał(a): chciałbym ogólnie dostosować się do tego i usunąć wszystkie boczne listwy .

Po pierwsze zeszpecisz wygląd samochodu ,bo właśnie te listwy nadają kształtu golfikowi ,a jeśli naprawdę chcesz to zrobić fachowo ,to usunięcie wgłębień po listwach proponowałbym zaspawać ,ponieważ taka grubość szpachli w tych dołkach po listwach wcześniej czy później zacznie pękać .
moj-golf/black-mk3-by-mirogti-t68213.html

Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą jedziesz zbyt wolno.
Avatar użytkownika
MiroGti
Forumowy wyjadacz
 
Posty: 856
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 20:04
Lokalizacja: KDA
Rocznik: 97
Silnik: 2.0 AGG GTI
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Re: Nieudolne usunięcie listw bocznych.

Postprzez TROLL » 13 lip 2015, o 19:06

Zaspawać wyrównać i itp.. Innej możliwości nie widzę gdyż skutki będę takie jak wymienił Miro.
Avatar użytkownika
TROLL
Czytacz
 
Posty: 113
Dołączył(a): 16 sty 2015, o 17:15
Lokalizacja: Łódź
Rocznik: 1995
Silnik: 1.4 AEX - 2.0 ABF
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości