Niezamykające się drzwi(...)

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Niezamykające się drzwi(...)

Postprzez damiPassat21 » 13 sie 2014, o 00:15

Cześć, witajcie.

Jestem posiadaczem Passka B4 i mam pewien, dosyć kłopotliwy i uciążliwy problem. Problemem są niezamykające się tylne prawe drzwi. Chodzi o to, że po zamknięciu z centrali drzwi się nie blokują.
Jest to bardzo uciążliwe gdyż nie można nic zostawić w autku, jest obawa o utratę, przez ciekawskie, lubiące cudzą własność osoby.

Objawy są dziwne (jak na moje oko) bo ten "dzyndzel" po przekręceniu kluczyka chowa się na dół.

Nie mam pojęcia co może być tego przyczyną, podejrzewam umarły siłownik, lecz jest to raczej niemożliwe, gdyż takie coś nastąpiło po odebraniu autka od mechaniora (wcześniej nie dało się tych drzwi wcale otworzyć, ani od zewnątrz ani od wewnątrz), a teraz jest wszystko o 180 stopni na odwrót :/

Jeśli wiecie coś lub spotkaliście się z podobnym problemem, proszę o pomoc w rozwiązaniu tego ustrojstwa :(

Z góry dziękuję za odp i serdecznie pozdrawiam.




poprawiłem tytuł postu z błędów ortograficznych - prezesik
Ostatnio edytowano 15 sie 2014, o 01:54 przez damiPassat21, łącznie edytowano 1 raz
damiPassat21
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 sie 2014, o 21:16
Lokalizacja: Wrocław

Niezamykające się drzwi(...)

 

Postprzez pablomed » 13 sie 2014, o 11:25

Zamek musisz prawdopodobnie rozebrać wyczyścić albo założyć sprawny ze szrotu, siłownik jest ok skoro dzyndzel się chowa.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez damiPassat21 » 14 sie 2014, o 23:28

pablomed napisał(a):Zamek musisz prawdopodobnie rozebrać wyczyścić albo założyć sprawny ze szrotu, siłownik jest ok skoro dzyndzel się chowa.


Rozumiem. Dzięki za pomoc. :)
Pozdrawiam serdecznie. ;-)
damiPassat21
Berbeć
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 sie 2014, o 21:16
Lokalizacja: Wrocław


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości