Naprawa przedniego zderzaka

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Naprawa przedniego zderzaka

Postprzez wilk3 » 22 mar 2015, o 04:10

Witajcie drodzy forumowicze. Pisze do was z takim problemem otóż chciałbym zamontować dokładkę ta szeroką ale w swoim zderzaku ta cienka listwa jest włamana na środku i dokladka sie nie trzyma i się wypina..Nie chce zmieniać zderzaka bo jest ładny a na śruby nie mogę jej dać gdyż mam gwint i wjazd do garażu mam w dół i za każdym razem ja musze wypinac. Może można ją czymś skleic proszę o poradę drodzy koledzy .
Jest Golf Jest Moc!
Avatar użytkownika
wilk3
Czytacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 22:13
Lokalizacja: Świnoujście

Naprawa przedniego zderzaka

 

Postprzez Paweu » 22 mar 2015, o 10:20

Skoro:
wilk3 napisał(a):Nie chce zmieniać zderzaka bo jest ładny a na śruby nie mogę jej dać gdyż mam gwint i wjazd do garażu mam w dół i za każdym razem ja musze wypinac.


To po co

wilk3 napisał(a):Może można ją czymś skleic proszę o poradę drodzy koledzy .


I tak i tak musisz ją wypinać.

Sposobem na wszystko jest :

Obrazek
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez shift00 » 22 mar 2015, o 11:25

A gdyby tak poszukać jakieś szybkozłączki którą można zamontować zamiast tej śruby? Efekt mógłby być taki, że zamiast leżeć przed samochodem i rozkręcać połączenie byś tylko przekręcił wypiął i już. Takie coś mi naszło na myśl. Trytytka też fajna, ale nie chce się wypinać :D

Edit: Coś na zasadzie tych plastikowych elementów, które się wciska przyczepiając górną plastikową pokrywę silnika.
Avatar użytkownika
shift00
Gaduła
 
Posty: 799
Dołączył(a): 20 kwi 2014, o 19:29
Rocznik: 96
Silnik: 1.8T++
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez lukszumk3 » 22 mar 2015, o 15:03

Zmiana zderzaka albo zmiana garażu - jedno z dwóch. A tak wgl, to zdejmować to za każdym razem można, tylko nawet jeśli znajdziesz jakieś złączki, to długo takiej eksploatacji nie wytrzymają :-> To samo tyczy się wypinania dokładki z ori zderzaka - to się wkłada i ma jeździć, częstego demontażu za długo to nie zniesie :-/
lukszumk3
Czytacz
 
Posty: 96
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 22:09
Lokalizacja: Sławęcice


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości