moj golf 3

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

moj golf 3

Postprzez michalt001 » 24 paź 2007, o 23:51

po dlugich kilku miesiacach poszukiwan wkoncu mkupilem golfa 3. 5d, rok 92, silnik 1.4 benzyna. wrzuce otki jak go do konca zrobie, bo do zrobienia mam rdze, wziela go troche rdza, w niektorych miejscach wystepuja takie male pecherze rdzy, czy nie wie ktos ile moze kosztowac konserwacja calego auta u lakiernika? musze sie jakos pozbyc tej rdzy. jeszcze takie pytanko. teraz za bardzo nie mam kasy na lakiernika, mam tylko 1000zl na to przeznaczone, latem bede mial wiecej pieniedzy na to. i mam takie pytanie, czy przez zime ta rdza moze sie bardzo rozwinac? co radzicie, polakierowac go teraz jak sie uda za 1000zl czy poczekac na przyplyw kasy latem? jak bede jezdzil golfem zima z ta rdza to moze ja posmarowac jakims preparatem zeby rdza sie nie powiekszyla do lata? poradzcie cos. co mam zrobic??
michalt001
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lip 2007, o 21:23
Lokalizacja: warszawa

moj golf 3

 

Postprzez Thomas3 » 25 paź 2007, o 21:19

pozycz kase od babci i od kogos jeszcze tam bo na wiosne te male pecherzyki zamienia sie w ogromne dziury :) pozdrawiam
Avatar użytkownika
Thomas3
Czytacz
 
Posty: 67
Dołączył(a): 12 paź 2007, o 15:21
Lokalizacja: Wałbrzych

Postprzez miras » 28 paź 2007, o 08:17

Witaj michalt001 kolega ma rację 1000 zł pewnie będzie mało, ale jak mało kasy to napewno musisz te ogniska rdzy zabezpieczyć na zimę (wiadomo nasza kochana sól).
Moja rada to kup podkład antykorozyjny zdrap punkciki lakieru w pod którymi jest korozja i pomaluj je małym pędzelkiem najlepiej 2 lub 3 razy, będzie ok. Miłej pracy.
Avatar użytkownika
miras
Czytacz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 30 wrz 2007, o 07:53
Lokalizacja: Krośniewice


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości