Malowanie zderzaka i przygotowanie co i jak;)

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Malowanie zderzaka i przygotowanie co i jak;)

Postprzez Chudy155a » 2 lis 2014, o 02:24

Witam mam pytanko mam taki zderzak jak na zdjęciu chcę go pomalować pod kolor samochodu lakierowałem już felgi i parę innych rzeczy ale nigdy nie zderzaka takiego co muszę z nim zrobić ? papier ścierny ? od jakiego do jakiego jaki podkład polecacie ile warstw , i ile może pójść lakieru ? i wszystkiego itd? z góry dzięki za pomoc;) Obrazek
Avatar użytkownika
Chudy155a
Badacz tematu
 
Posty: 152
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 12:40
Lokalizacja: Czerwionka

Malowanie zderzaka i przygotowanie co i jak;)

 

Postprzez golf 1.4 » 2 lis 2014, o 11:08

Powiem Ci szczerze że nie opyla się to, lepiej kupić zderzak w jakimś kolorze i przemalować bo mniej roboty Ci wyjdzie... wiem co mówię bo sam sie nad tym zastanawiałem i wiem jak ciężko będzie pomalować od podstaw zderzak który nie jest w kolorze... teraz zderzak w kolorze wyrwiesz za 40-50zł. Mi udało się kupić zderzak tył w kolorze a przedni kupiłem granatowy i czekam aż będzie ciepło i przemaluję go.
Avatar użytkownika
golf 1.4
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:06
Lokalizacja: EL Łódź
Rocznik: 1993
Silnik: 1.4 ABD
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Chudy155a » 2 lis 2014, o 13:18

A co trzeba nałożyć jak zderzak nie jest w kolorze?
Avatar użytkownika
Chudy155a
Badacz tematu
 
Posty: 152
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 12:40
Lokalizacja: Czerwionka

Postprzez Opik » 2 lis 2014, o 18:41

Chudy155a, przede wszystkim musisz zetrzeć na gładko strukturę, a wbrew pozorom nie jest to takie proste.
Druga sprawa, ważniejsza. To jest ten zamiennik zderzaka z allegro? Jeśli tak to odpuść sobie malowanie, oj...sz się jak głupi, zmarnujesz kupę czasu, materiałów a na końcu jak będziesz musiał go spasować z budą i za nic się nie uda to go zatłuczesz kijem :hyhy: Te zderzaki są robione z precyzją pijanego rolnika, który przerzuca gnój. Nogą. Ubraną w gumofilc. Za ciasny.
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Grzesiek2507 » 2 lis 2014, o 19:37

Wara od rolników miastowa hieno :hyhy:

Jesli to zamiennik to Opik ma racje. Po za tym ta ich oszalamiajaco trwalosc :hyhy: Byle pukniecie i puzzle
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez Chudy155a » 2 lis 2014, o 22:34

Opik napisał(a):Chudy155a, przede wszystkim musisz zetrzeć na gładko strukturę, a wbrew pozorom nie jest to takie proste.
Druga sprawa, ważniejsza. To jest ten zamiennik zderzaka z allegro? Jeśli tak to odpuść sobie malowanie, oj...sz się jak głupi, zmarnujesz kupę czasu, materiałów a na końcu jak będziesz musiał go spasować z budą i za nic się nie uda to go zatłuczesz kijem :hyhy: Te zderzaki są robione z precyzją pijanego rolnika, który przerzuca gnój. Nogą. Ubraną w gumofilc. Za ciasny.


Nie nie jest to ori zderzak do golfa taki już był po prostu nie malowany zd jest przypadkowe z internetu ale jest taki sam. Bez problemu na auto wchodzi pasuje jak ulał bo był zdejmowany i zakładany;)
Avatar użytkownika
Chudy155a
Badacz tematu
 
Posty: 152
Dołączył(a): 25 kwi 2014, o 12:40
Lokalizacja: Czerwionka


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron