malowanie czarna perła

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

malowanie czarna perła

Postprzez tablo888 » 7 kwi 2014, o 22:21

Witam zamierzam wraz ze znajomymi pomalować autko w takim kolorze jak wyszło z fabryki lc9z czarna perła. Mam pytanie odnośnie lakieru znalazłem http://www.elakiery.pl/prod/372,3367,58 ... c9z-zestaw może ktoś brał od nich lakiery na autko i się wypowie. Ile potrzebuje litrów na całe autko z wierzchu zderzaki w kolor dach itp?? U lakiernika krzyknęli 3000tysie za całe. Czy ktoś malował w domowych warunkach i czy warto się podejmować? Autko miało malowane parę elementów jednak lakiernik się w ogóle nie spisał jest piękny baranek lakier ma już swoje lata :( Pozdrawiam
tablo888
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 lut 2013, o 15:20
Lokalizacja: Śrem

malowanie czarna perła

 

Postprzez robercik » 7 kwi 2014, o 22:46

ja mam juz naszykowane auto tylko prysnac i przewiduje 1,2 litra bazy plus tyle samo rozpuszczalnika
robercik
Badacz tematu
 
Posty: 313
Dołączył(a): 23 sie 2008, o 19:06
Lokalizacja: łuków

Postprzez ogi83 » 12 kwi 2014, o 21:12

mam ten sam lakier, na pomalowanie błotnika, jednych drzwi i klapy poszło mi 0.3 więc myślę że 1l powinno wystarczyć. (zależy od umiejętności)
co do domowych sposobów malowania to chyba się już wyleczyłem z tego, jest tyle roboty żeby to później jakoś wyglądało że nie jest to warte.
jeśli masz już malowane elementy i są zrobione tak sobie to szkoda czasu i kasy na cały samochód, lepiej kup sobie polerkę i pastę i do boju :-)
ogi83
Berbeć
 
Posty: 19
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 18:54
Lokalizacja: Warszawa


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron