Malowanie budy.

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Malowanie budy.

Postprzez kosmaty69 » 29 sty 2016, o 14:39

Witam, ile może kosztować wypiaskowanie budy + wspawanie elementów i pomalowanie golfa? Tak myślę, że jak hajs się zgodzi, to rozbiorę swojego mkacza, oddam do piaskowania i malowania i pójdzie "pod koc" aby za 10-15 lat mógł robić boom w ori GTI :lol:
Moje padło :
Avatar użytkownika
kosmaty69
Badacz tematu
 
Posty: 295
Dołączył(a): 16 lip 2014, o 19:44
Lokalizacja: Oswięcim

Malowanie budy.

 

Re: Malowanie budy.

Postprzez Golf Maniak » 5 lut 2016, o 20:42

kosmaty69 napisał(a):Witam, ile może kosztować wypiaskowanie budy + wspawanie elementów i pomalowanie golfa? Tak myślę, że jak hajs się zgodzi, to rozbiorę swojego mkacza, oddam do piaskowania i malowania i pójdzie "pod koc" aby za 10-15 lat mógł robić boom w ori GTI :lol:



Pytanie czysto retoryczne :) .Zależy wszystko jak chcesz to zrobić na odp... się czy profesjonalnie jeśli ta druga opcja a taką należy uwzględnić jeśli samochód ma przeżyć jeszcze 10-15 lat bez worka pieniędzy nie masz co się brać za robociznę.

Dla przykładu podam Tobie koszt wypiaskowania kasty z malucha (mimo że robiłem to po znajomości w zakładzie który się tym zajmuje zapłaciłem 600zł)więc sam koszt wypiaskowania golfa będzie przynajmniej dwa razy taki.Odnośnie wspawania elementów nie wspomniałeś co zamierzasz spawać progi?podłogę czy może podłużnicę?A ceny są różne w zależnośći od tego czy robisz to u kogoś kto naprawdę zrobi to dobrze czy u pana Andrzeja w garażu ;) .
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości