Listwy w drzwiach i na samochodzie

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Listwy w drzwiach i na samochodzie

Postprzez kostek678 » 29 sty 2013, o 03:32

Otóż problem polega na tym że listwy które mam na drzwiach i na boku samochodu zakończyły żywot czyli odpadają i są zniszczone .. Moje pytanie czy jak je usunę i ładnie porobię bez listewek to znaczy na płasko..to czy nie zniszczę tego samochodu ? Wiocha czy nie ? Bo chce pomalować samochód na mat ale zastaawiam sie nad listwami co z nimi zrobić
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Listwy w drzwiach i na samochodzie

 

Postprzez BartheZz_3 » 29 sty 2013, o 08:26

mate157 ma auto bez listew, wyglada dobrze, wg mnie fajny zabieg, taki Clean, ale znajda sie tacy co ci napisza ze wiocha bo to nie pasuje. Moje zdanie jest takie, jak auto na glebie i w macie, nawet z milym dla oka kolem to gladkie drzwi beda pasowac :P
Do matowego auta musi byc gleba zeby bylo tzw Yeeeebniecie ;) Sorry modowie i administratorowie ale inaczej nie umiem okreslic :P
Masz link do jego auta
http://www.golf3.pl/topics2/blaaack-goo ... t37488.htm
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Opik » 29 sty 2013, o 13:13

nie wygląda to fajnie, poszukaj listewek i nie psuj samochodu ;)
poza tym bądź co bądź te listwy świetnie chronią samochód na parkingu, jak jakaś .... nie potrafi drzwi normalnie otworzyć tylko napiernicza po wszystkim dookoła :roll:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez kostek678 » 29 sty 2013, o 18:54

BartheZz_3 napisał(a):mate157 ma auto bez listew, wyglada dobrze, wg mnie fajny zabieg, taki Clean, ale znajda sie tacy co ci napisza ze wiocha bo to nie pasuje. Moje zdanie jest takie, jak auto na glebie i w macie, nawet z milym dla oka kolem to gladkie drzwi beda pasowac :P
Do matowego auta musi byc gleba zeby bylo tzw Yeeeebniecie ;) Sorry modowie i administratorowie ale inaczej nie umiem okreslic :P
Masz link do jego auta
http://www.golf3.pl/topics2/blaaack-goo ... t37488.htm



Oglądałem właśnie i mam taką samą historie i jednak pozbędę sie listewek ... nie będe parkował koło samochodów tylko gdzieś dalej ;D
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Postprzez bioly21 » 29 sty 2013, o 21:15

wg mnie usuniecie listew w golfie strasznie go oszpeci , poza tym jak je usuniesz to musisz czyms zrobic na rowno wiec i na samochodzie bedziesz mial kilogramy szpachli , ja osobiscie nie fajnie bym sie czół wiedzac ze jezdze samochodem na ktorym szpachle nakladalo sie lopatą , ja bym kupił nowe listwy do tego nowe zatrzaski i zamontowal je ponownie, prosze cie jak masz taka mozliwosc to chociaz ty nie rob z golfa stereotypowego "wieśwagena"
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Postprzez kostek678 » 30 sty 2013, o 19:24

no właśnie ... i mam dylemat bo z jednej strony to bez listew naprawdę mi się podoba... poza tym nie nakładał bym szpachli łopatą tylko wyciął bym kawał blachy i dopasował odpowiedni kawałek ..
"...oprócz szaleństwa i głupoty można dodać ciekawość i chęć przesunięcia granicy, cechy bez, których dalej siedzieli byśmy w jaskiniach i ganiali za ogniem:).."
kostek678
Czytacz
 
Posty: 127
Dołączył(a): 14 lis 2011, o 02:23
Lokalizacja: Bolesławiec

Postprzez Czesio207 » 30 sty 2013, o 19:40

Ja bym listwy zostawił takie moje zdanie ;)
Wszystko o moim golfie --->
Mój samochód ma 160 lat i zaraz mu się urwie zawieszenie ale driftuje nim jak :cenzura:
Avatar użytkownika
Czesio207
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 04:00
Lokalizacja: Racibórz/Nędza

Postprzez bioly21 » 30 sty 2013, o 21:16

ale jak blache wspawasz to i tak musisz ja pozniej szpachla wyrownac , poza tym nawet jak wspawasz to idealnie , pozniej pomalujesz preparatem na rdze to 2 maksymalnie 3 lata i rdza na spawach bedzie wychodzic
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości