Listwy na zderzaku

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Listwy na zderzaku

Postprzez Wiki » 8 mar 2015, o 17:33

Witam !
Od niedawna jestem posiadaczem golfa mk3 i mam takie może i głupie pytanie ale jakoś nie mogłem tego nigdzie znaleźć. Chodzi mi o te czarne listwy (progi czy dodatki, http://i61.tinypic.com/hs6zap.jpg ,oznaczone na czerwono ) na przednim i tylnym zderzaku, i pytanie brzmi czy to jest stały element zderzaka czy można go zdemontować ? Robię golfa w stylu srebro-czerń i chce sobie coś takiego sprawić problem w tym że tego nie mam :)
Pozdrawiam i z góry dziękuje wszystkim za odpowiedzi :)
Wiki
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 17:12
Lokalizacja: Łódź

Listwy na zderzaku

 

Postprzez Thorsten » 8 mar 2015, o 18:07

to zależy, nie które miały inne nie miały tego demontowalnego. Poszukaj zderzaków tak zwanych w pół kolorze. One właśnie są takie jak te na fotce które pokazałeś czyli środek kolor a góra w strukturze. Jako że jak sądzę masz auto srebrne szybko znajdziesz zderzaczki w półkolorze.

Miałem mk3 właśnie srebrnego z 95 roku i u niego te elementy się demontowały. W obecnym w tylnym zderzaku też mi się demotnują a w przednim już nie- był zmieniany i pochodzi z innego auta.

Więc ciężko trafić. Sprawdź czy u Ciebie można je zdjąć a jak okaże się że tak to wycieczka na szrot i tam na pewno znajdziesz te elementy w strukurze.
MK3
"I'd rather lose by a mile because i built my own car,
than win by a inch because someone else built it for me.
Your car is your story. Don't let someone else write the book."
Avatar użytkownika
Thorsten
Moderator Globalny
 
Posty: 1048
Dołączył(a): 2 cze 2013, o 16:17
Lokalizacja: BKL
Rocznik: 1996
Silnik: 1.6 AEE
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Wiki » 8 mar 2015, o 19:29

Ok, tylko że u mnie ich wgl nie ma, jest jakby szyna więc strzelam że mogę sobie montować, więc będzie wycieczka no i będzie gitara
Wiki
Berbeć
 
Posty: 14
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 17:12
Lokalizacja: Łódź


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości