Listwa progowa z pakietu GTD

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Listwa progowa z pakietu GTD

Postprzez scyzormks » 28 mar 2015, o 13:00

witam

Na dniach zaczynam wtmiane progow w moim GTD i mam pytanie odnoscie listwy ktora trzyma pozostałe dwie. Jak kazdy wie dodatkowo sa przykrecane od spodu na sruby. Ciekawi mnie czy gdzies dostane taka listwe jak na zdjeciu? Jest tak mocno przytwierdzona do progu z nie da sie jej ruszyc. Orientuje sie ktos kto wymieniał progi czy zamienniki maja one otwory na dole zeby przykrecic listwy? Jesli maja prosiłbym o link. :kwasny:

Od razu spytam jaki zamiennik polecacie?


Obrazek
Avatar użytkownika
scyzormks
Gaduła
 
Posty: 637
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 16:53
Lokalizacja: Wojkowice

Listwa progowa z pakietu GTD

 

Postprzez BialyUst » 28 mar 2015, o 13:39

takie jak na zdjeciu sa przyklejane na tasme dwustronna :) jak chcesz to mam takie .

a co do progów to każde maja miejsca na spinki które sie wsadza a do nich dokręca próg
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Postprzez scyzormks » 28 mar 2015, o 15:07

A czyto prawda ze zamienniki koloru czarnego sa u kant d...? Sporo osob mowi ze czarne błotniki i progi ciezko spasowac. Najlepsze podobno kremowe i szare :?:
Avatar użytkownika
scyzormks
Gaduła
 
Posty: 637
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 16:53
Lokalizacja: Wojkowice

Postprzez VolDan » 28 mar 2015, o 15:20

hmmm ja kupowałem czarny i w sumie bez większych problemów spasowałem. musiałem tylko zfasolkowac bardziej otwory w słupku A. a co do kolorów zamienników to może chodzi im że są w podkładzie. pracuje na magazynie z teilami do aut i mam czarny i szary(bez podkładu i z)
Gaz mam w podłodze, nie w bagażniku
VolDan
Moderator Globalny
 
Posty: 680
Dołączył(a): 7 wrz 2014, o 15:22
Lokalizacja: Wrocław
Rocznik: 92
Silnik: ABD POWER
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez BialyUst » 28 mar 2015, o 17:25

chodza takie legendy ale to zalezy na jakie trafisz jedni narzekają na czarne a inni sobie je chwala :P

jak chcesz to w serwisie jest ostatni ORI :P na świecie hahah spiesz sie bo zaraz nie bedzie tyle ze nie pamiętam ktora strona
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL

Postprzez scyzormks » 28 mar 2015, o 20:52

hah ciekawa jaka cena tego origami. Szkoda ze nie masz dwoch stron
Avatar użytkownika
scyzormks
Gaduła
 
Posty: 637
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 16:53
Lokalizacja: Wojkowice

Postprzez BialyUst » 28 mar 2015, o 21:14

scyzormks, niestety został ostatni :P gdyby były komplet to juz by lezał umnie w garazu

gwarancji nie daje ze jeszcze jest sprawdzane bylo jakos 2 tygodnie temu to został ostatni nawet w DE w magazynie juz nie bylo
Avatar użytkownika
BialyUst
Members
 
Posty: 1559
Dołączył(a): 3 lis 2008, o 21:31
Lokalizacja: GSL


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości