Lakierowanie dachu

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Lakierowanie dachu

Postprzez Mati1911 » 13 sty 2013, o 20:10

Wita wszystkich
Mam u siebie w golfie problem z pęcherzami przy listwach dachowych dachowych. Chciałbym zrobić to sam i w sposób który może będzie nie profesjonalny ale na pewno trwały. Chciałbym wiedzieć co potrzebuje, jak się do tego zabrać. Dodam że dach będzie malowany na czarno więc nie będzie to kolor dotychczasowy. Ponadto będzie to już trzecia warstwa lakieru (tak podejrzewam) ponieważ golf po wyjeździe z fabryki byL czerwony i teraz pytanie czy należałoby zredukować do minimum warstwę starej powłoki czy po prostu zmatować i położyć podkład? dodaje zdjęcie jednego pęknięcia, wiem że po zimie będzie jeszcze gożej

Obrazek
Avatar użytkownika
Mati1911
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 sty 2012, o 20:58
Lokalizacja: DZA

Lakierowanie dachu

 

Postprzez teac27 » 24 sty 2013, o 08:15

powyciagaj listwy , szlifierka i tam gdzie rdza jedziesz do gołej blachy .. matowisz okolice miejsca gdzie szlifowałeś nakładasz ( może być pędzlem) Podkład epoksydowy 2 warstwy .. na następny dzień kładziesz na to szpachlę z włóknem szklanym , szlifujesz dajesz szpachle wykończeniową tak żeby załatać pory i dziurki ;) potem znów na szpachle podkład epoksydowy ale tym razem nie pędzlem lecz pistoletem i wylewasz go na gładź .. i teraz myślę żeby zrobić tak żeby obkleić to może czarną folia ? po co malować ? :) Pozdrawiam
teac27
Czytacz
 
Posty: 115
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 14:59
Lokalizacja: Podkarpacie

Postprzez Mati1911 » 31 sty 2013, o 20:36

fakt można to okleić :-) dzięki za pomysł :-D
Avatar użytkownika
Mati1911
Berbeć
 
Posty: 17
Dołączył(a): 23 sty 2012, o 20:58
Lokalizacja: DZA


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości