Konserwacja i malowanie progów.

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Konserwacja i malowanie progów.

Postprzez offmarkus » 28 sie 2013, o 15:59

Witam.
W mojej golfinie od początku jak ją kupiłem od razu rzucają się w oczy progi - były wymienione i pomalowane jakimś środkiem antykorozyjnym. Niestety auto jest czarne a progi (i przy okazji błotniki z tyłu) pomalowane tym środkiem maja kolor szary. Do tego od jakiegoś czasu zaczyna przebijać przez nie rdza. Chciałem zapytać czy po wyczyszczeniu rdzy szczotką drucianą na wiertarce moge od razu pomalować to czymś a'la tetroseal undrbody sealant? Czy musze zdrapać całe progi czy tylko tam gdzie jest rdza a na reszte bez problemu moge pomalować tym tetrosealem? I na koniec chciałem zapytać czy jak już pomaluje tym środkiem to czy moge to normalnie pomalować sprayem? Wiem że efekt pewnie szału robił nie będzie ale na 100% będzie lepiej to wyglądało niż teraz.
offmarkus
Berbeć
 
Posty: 12
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 10:21
Lokalizacja: Bieruń

Konserwacja i malowanie progów.

 

Postprzez k0nr4d » 28 sie 2013, o 20:35

Jeśli już wychodzi rudy, to znaczy, że jest zrobione na odwal się i zeżre je niedługo od środka, bo nie są tam zabezpieczone. Zdejmij boczek z tyłu, jeśli masz 3 drzwi i zobacz, co tam od środka się dzieje.
Avatar użytkownika
k0nr4d
Gaduła
 
Posty: 424
Dołączył(a): 1 cze 2009, o 21:53
Lokalizacja: Łódź


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron