Kawałek listwy bocznej.

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Kawałek listwy bocznej.

Postprzez Jafcyk » 18 lip 2008, o 00:28

Witam!
Poszukuję kawałka listwy bocznej tylnego nadkola (to co widać na zdjęciu). Czy znacie jakiś szrot czy sklep z takimi częściami? Najlepiej było by żeby listwa była w kolorze nadwozia ( takiej mi brakuje). Proszę o jakiś namiar. Obrazek
Avatar użytkownika
Jafcyk
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 29 sie 2007, o 22:13
Lokalizacja: Jaworzno

Kawałek listwy bocznej.

 

Postprzez Adi » 18 lip 2008, o 00:53

Adi
 

Postprzez Jafcyk » 18 lip 2008, o 01:31

Na allegro są ale 'chropowate" - ja potrzebuje gładkiej żeby sobie ja pomalować, albo już w kolorze. Od paru dobrych miesięcy przeczesuje strony allegro i nic. Dlatego taka moja prośba tutaj.
Avatar użytkownika
Jafcyk
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 29 sie 2007, o 22:13
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Adi » 18 lip 2008, o 10:54

Jafcyk, to trza było tak odrazu. Szukaj po szrotach. Albo pisz do ludu z allegro co sprzedaja bitki na czesci. Innej rady nie mam.
pozdro
Adi
 

Postprzez Jafcyk » 18 lip 2008, o 14:18

Dzięki za radę - trzeba uzbroić się w cierpliwość i dalej przeczesywać strony www. :-/
Avatar użytkownika
Jafcyk
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 29 sie 2007, o 22:13
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Cysiu_NS » 18 lip 2008, o 16:04

po co czekac? kupic chropowate i zrobic na gladko jakies 5 min roboty i w kolor tak sie robi listwy w kolorze nie kupuje sie gladkich tylko sie je robi, nie widze w czym problem?
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez Jafcyk » 18 lip 2008, o 23:39

Cysiu_NS napisał(a):kupic chropowate i zrobic na gladko jakies 5 min roboty i w kolor tak sie robi listwy w kolorze nie kupuje sie gladkich tylko sie je robi

A nie orientujecie się ile coś takiego kosztuje - tzn malowanie takiej części??
Avatar użytkownika
Jafcyk
Czytacz
 
Posty: 28
Dołączył(a): 29 sie 2007, o 22:13
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Adi » 18 lip 2008, o 23:42

sama usługa zapewne nie bedzie duzo kosztowac. ale zje Cie cena lakieru.
Adi
 

Postprzez Cysiu_NS » 23 lip 2008, o 12:14

cena lakieru jaka musisz zaplacic to 30zl za 100ml do tego dostajesz utwardzacz i klar mozesz wybrac wariant do pistoletu lub wybrac w spreju, w spreju trzeba dokupowac klar osobno oczywiscie wszystko zalezy od lakieru jaki posiadasz bo np do akrylu nie trzeba klaru, a reszta lakierow rozni sie cena w zaleznosci od ilosci ziarna zawartosci perly itp. Sumujac jezeli chcesz to zrobic we wlasnym zakresie, w sklepie powiedz ze chcesz malowac plastik dadza ci podklad specialny do tego, wez farbe w spreju i jezeli posiadasz metalika wez jeszcze klar oczywiscie wczesniej podjedz do rozlewni zeby dobrali ci kolor pozdrawiam
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości