Jakie przyciemniane blendy, kierunki, halogeny...

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez zicer » 1 lis 2012, o 12:39

Źle zrozumieliście, mówiąc lampy miałem na mysli kierunki i halogeny ;p H1 sam przyciemnie ;p
Avatar użytkownika
zicer
Badacz tematu
 
Posty: 182
Dołączył(a): 3 wrz 2012, o 13:42
Lokalizacja: Kuźnica (Podlaskie)

 

Postprzez witboy » 1 lis 2012, o 14:15

no to halogenry rozbierasz kupujesz nowe szkla i czarny spray i silikon i malujesz do garnka z woda potem gotujesz halogen rozebrany i rozkleja sie pieknie szklo...

natomiast kierunki fer jest jasniejszy minimalnie depo ciemniejszy... ja mam depo bo wole ciemniejsze ale fakt jednen kierunek po roku czasu mi sie spsul bo ramiona mi odpadly za mocno wpychalem blende... natomiast spasowanie jaknajbardziej w kazdym z kierunkow bylo ok
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez PrzemkoXVI » 1 lis 2012, o 14:54

witboy napisał(a):kupujesz nowe szkla


A po co mu nowe szkła? Przecież stare można ładnie wyczyścić i założyć. ;-)
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez chomik » 1 lis 2012, o 14:57

u mnie malowanie halo wyszło tak :
Obrazek
pamiętaj żeby pomalować tył odbłyśnika ( przesłone ) która znajduje się za soczewka . Dzieki temu patrząc na soczewke bedzie ciemniejsza a nie biała ;)
pamiętaj żeby użyć czarnego matu ... wtedy efekt jest 100x lepszy :)
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez witboy » 1 lis 2012, o 15:50

chomik za kazdym razem gdy widze to zdj to chce zrobic zamiast yellow czarne halo ;d

a czemu nowe szkla?

bardzo prosta odpowiedz gdy sa stare wypiaskowane sa siwe i niema takiego efektu glebi czarnego koloru, nie kosztuje to majatku a moze zdecydowanie poprawic jakosc efektu black...

kazdy zrobi jak uwaza ja w kazdym badz razie dam nowki szkla...
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez zicer » 2 lis 2012, o 16:21

Avatar użytkownika
zicer
Badacz tematu
 
Posty: 182
Dołączył(a): 3 wrz 2012, o 13:42
Lokalizacja: Kuźnica (Podlaskie)

Postprzez palio » 2 lis 2012, o 16:23

zicer napisał(a):Opłaca się taki zestaw? http://allegro.pl/migacze-oryginalne-go ... 04264.html


Jak dla mnie to się opłaca.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez PrzemkoXVI » 2 lis 2012, o 16:38

Ale przecież Ty masz halogeny, nie wejdą Ci długie blendy. Szukaj krótszych.
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez palio » 2 lis 2012, o 16:44

Sorki mój błąd. Nie dopatrzyłem. Musisz kolego szukać ciemnych kierunków z krótkimi bledami.
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez zicer » 2 lis 2012, o 16:52

Znalazłem, jeszcze taniej ;p http://allegro.pl/migacze-oryginalne-go ... 15563.html Opłaca sie? czy lepiej samemu kompletować?
Avatar użytkownika
zicer
Badacz tematu
 
Posty: 182
Dołączył(a): 3 wrz 2012, o 13:42
Lokalizacja: Kuźnica (Podlaskie)

Postprzez palio » 2 lis 2012, o 17:02

Te drugie co podałeś to możesz brać. Te mają krótkie bledy. Tylko halo będziesz musiał zrobić na ciemno żeby to jakoś wyglądało.

Jak chcesz kupić wszystko czarne( halo, bledy i kierunki) to szukaj wśród używek z golfa XX Jahre. Ale dorwać kpl. w stanie dbd+ graniczy z cudem a i cena nie będzie mała.

Do swojego auta kupowałem zestaw z XX Jahre i zapłaciłem 300 zł (wszystko ori Hella ciemne).
Avatar użytkownika
palio
Administrator
 
Posty: 3891
Dołączył(a): 24 mar 2010, o 20:45
Lokalizacja: Fajsławice
Rocznik: 95
Silnik: 1Z++
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Mikolaj211 » 2 lis 2012, o 18:32

Mi również przyszła ochota na smoked... Zacząłem od halogenów, kupiłem "nówki sztuki 20 jahre", otrzymałem jeden oryginalny hella drugi no name, oba nieudolnie przerabiane na smoked, klosze całe wypiaskowane. Kupiłem nowe szkła, przy rozbieraniu rozwaliłem mocowanie w jednym... W końcu kupiłem drugi komplet uszkodzony, porozbierałem, poczyściłem, od nowa pomalowałem, poskładałem i wygląda fajnie.

Potem kierunki i bledny. Kupiłem DEPO, (blendy chyba po 18zł, kierunki 25zł, z wysyłką ponad 100zł), to się nadaje tylko na śmieci. Kierunki niby same w sobie ok, w zderzaku nawet dobrze wyglądają, nie odstają. Blend założyć się nie da, nie pasują, w momencie zakładania urwało się mocowanie w kierunku (za mały otwór na pręt od blendy). Niby trzyma się na jednym mocowaniu, ale zostaje szpara od strony halogenu, strasznie to wygląda (poza tym trzyma się nie pewnie, może wypaść). Drugą blendę wkładałem baaardzo ostrożnie, żeby nie urwać mocowania w kierunku, udało się, za to bez wyraźnej przyczyny odstaje od przodu około 2cm przy halogenie... Słów po prostu brak. Jeżdżę już kilka miesięcy bez blend, z dziurami...
Jako "smaczek" dodam, że jakieś dwa miesiące temu po deszczu zauważyłem, że prawy kierunek jest w środku cały zaparowany (oprawka żarówki oryginalna, uszczelka w idealnym stanie, nieszczelność jest w samym kierunku gdzieś).

Co tu dużo mówić, szkoda słów. Nie mogłem wcześniej znaleźć tych z FERA, dołożył bym 30zł i by było git, teraz muszę je i tak kupić, a tamta kasa poszła w błoto.
Mikolaj211
Czytacz
 
Posty: 59
Dołączył(a): 4 wrz 2010, o 20:29
Lokalizacja: Nakło

Poprzednia stronaNastępna strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 21 gości