Jak dbać o szyberdach ?

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Jak dbać o szyberdach ?

Postprzez lesmie » 29 lis 2008, o 17:15

Czytając posty przestraszony jestem awaryjnością szyberdachu. Mój pracuje jeszcze bez zastrzeżeń, ale co robić żeby utrzymać ten stan jak najdłużej. Jak często i czym smarować i co jeszcze mam robić żeby się nie psuł ?
kolor- czarny, rocznik-94 Pink Floyd. Nie tuningowany, oryginalny fabryczny !
lesmie
Czytacz
 
Posty: 34
Dołączył(a): 2 lis 2008, o 02:18
Lokalizacja: Wrocław

Jak dbać o szyberdach ?

 

Postprzez Cysiu_NS » 29 lis 2008, o 19:40

nie otwierac w zimie smarowac smar w sprayu obojetne jaki napchac tego icieszyc sie jak najdluzej
Życie jest piękne! Jeśli prawidłowo dobierze się środki antydepresyjne
Avatar użytkownika
Cysiu_NS
Gaduła
 
Posty: 480
Dołączył(a): 26 maja 2008, o 14:04
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez pablomed » 29 lis 2008, o 21:20

ja jak jest dużo lodu na dachu to nie otwieram, a jak tylko troszkę, to ręką podniosę troszkę dach żeby zerwać lód i dalej elektrycznie. I 15 lat działa jak nowy.
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez kolibera » 30 lis 2008, o 14:36

lesmie, nigdy nie smarowałam chodz powiem żeby sie przydało......ja wyznaje zasade okres wiosenno-letni sie konczy , to koniec z szybrem......zeby sie walilo palilo i nie wiem jak bylo cieplo zimą nie otworze i koniec.......przestalam go uzywać gdzieś w pazdzierniku i przypuszczam ze na wiosne bedzie dopiero otwarte.
Co do smarowanie co kolwiek byle natluścic.
Avatar użytkownika
kolibera
Czytacz
 
Posty: 66
Dołączył(a): 29 sty 2008, o 02:02
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Allwall » 30 lis 2008, o 19:34

najwazniejsze zeby zimą nie otwierać przy minusowej temperaturze, bo nawet jak lodu nie ma na wierzchu to moze w szczelinach być, walną silniczki i kłopot, będzie :hyhy:
Allwall
 


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 15 gości