hokej GTI

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

hokej GTI

Postprzez ssiiwwyyy » 5 cze 2013, o 13:01

Ktoś kiedyś miał na pewno szeroki hokej i każdy wie jak jest ciężko dorwać oryginalny przez 2 lata znalazłem tylko 2 na allegro wiec do rzeczy posiadam nieoryginalny hokej i mam pytanie jak i co zrobić żeby nie był aż tak łamliwy ??

Kojarzycie listwę pod zderzakiem ?? moja już odpada i kleiłem ją ale nie trzyma się i przykręcam hokej na wkręty a ma ktoś jakiś pomysł żeby przymocować listwę normalnie i hokej dawać na zatrzaski ??
Avatar użytkownika
ssiiwwyyy
Badacz tematu
 
Posty: 352
Dołączył(a): 21 lis 2011, o 18:21
Lokalizacja: Wrocław

hokej GTI

 

Postprzez saszelqq » 5 cze 2013, o 13:46

ssiiwwyyy, jak listwę masz całą, to można pospawać i się będzie trzymać, chociaż może lepiej nowy zderzak w kolorze szukaj. Co do hokeja, ja mam Retov'a już chyba rok i tylko w jednym miejscu pękł z mojej winy, a tak to czasami się przytrze na jakimś dole lub krawężniku i wcale nie jest taki łamliwy, chyba, że się jeździ na dużej glebie to tylko oryginał szukać lub wąski, ewentualnie średni od Vento, bardziej dostępny od ori szerokiego ;) Tutaj masz mój, w tym sklepie kupowałem i polecam: http://tuningshop24.pl/dokladka-spojler ... 92_302_306
Avatar użytkownika
saszelqq
Members
 
Posty: 2458
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 00:09
Lokalizacja: Białystok
Rocznik: 1981
Silnik: 1.1 GG
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez BartheZz_3 » 6 cze 2013, o 08:10

Ja mam Retova, jest przykręcony na wkręty ;) ale wiadomo, kilka walnięć i wkręty wychodzą :P przytarłem już tyyyyyyle razy i uderzyłem a nic nie jest hokejowi :roll:
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez chomik » 6 cze 2013, o 10:57

retov daje rade
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez siwy_83 » 6 cze 2013, o 12:07

Tylko nie wytrzyma tyle co ori :-P Po trzecim czwartym sypnięciu wkońcu pęknie :-P
Co do znalezienia ori dokładki to nie jest tak trudno ja znalazłem w ciągu 3dni i to dwie osobno kupowałem :lol: Wiec kolego szukaj a znajdziesz :lol:
Golf 3 Gti Edition 2,0 16v ABF
moj-golf/2-0-16v-abf-gti-edition-by-siwy-t46449.html
Scirocco Scala 2,0 16v ABF
inne-samochody-z-rodziny-vag/scirroco-ii-scala-2-0-16v-abf-by-siwy-t58893.html
Old Volkswagen's NEVER die, They just get lower.
Avatar użytkownika
siwy_83
Fanatyk
 
Posty: 1096
Dołączył(a): 9 wrz 2011, o 10:36
Lokalizacja: Łódź

Postprzez kamilGTD » 7 cze 2013, o 00:07

jesli masz spora glebe i hokej na wkrety to nie bardzo dobre rozwiazanie, bedziesz gdzies cofal to zderzak razem z hokejem zostawisz:) nie wiem jak jest z tym retovem bo mam ori. Gdyby nie ori co tydzien bym musial hokej nowy kupywac:P lepiej kupic uzywke ale ori niz nowy podrobe takie moje zdanie:)
Avatar użytkownika
kamilGTD
Czytacz
 
Posty: 69
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 20:06
Lokalizacja: Jawor

Postprzez Paweu » 7 cze 2013, o 00:21

Nie wiem co macie do tego retova. Ofc.. pękł. Ale tyle co on przycierek wytrzymał.. no jestem z niego dumny. ;-)

kamilGTD napisał(a):jesli masz spora glebe i hokej na wkrety to nie bardzo dobre rozwiazanie, bedziesz gdzies cofal to zderzak razem z hokejem zostawisz:)


Potem dziwne że hokej pęka. Nawet taka podróba jak retov , gdy gdzieś zahaczysz przy cofaniu, wypnie się i zostanie przed autem.

Ja tam nie narzekam. ;p
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez BartheZz_3 » 7 cze 2013, o 08:22

jesli masz spora glebe i hokej na wkrety to nie bardzo dobre rozwiazanie, bedziesz gdzies cofal to zderzak razem z hokejem zostawisz:)

nope :) wczoraj miałem przejścia :lol: i nic się nie stało ;) i już przeciągałem retova na wstecznym :hyhy: myślę, ze plusem jest to, ze mam ta listwe całkiem na dole zderzaka peknieta, i jest elastyczniej :smiech:
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez Grzesiek2507 » 7 cze 2013, o 09:09

kamilGTD napisał(a):jesli masz spora glebe i hokej na wkrety to nie bardzo dobre rozwiazanie, bedziesz gdzies cofal to zderzak razem z hokejem zostawisz:) nie wiem jak jest z tym retovem bo mam ori. Gdyby nie ori co tydzien bym musial hokej nowy kupywac:P lepiej kupic uzywke ale ori niz nowy podrobe takie moje zdanie:)


no ob wy macie ciezkawo z gleba wyjechac...progi zwalniajace, same krawezniki ;-)

retov moze i wytrzymuje sporo, ale w dodatnich temp...moj zima bo spotkaniu z kraweznikiem pyknal sobie jak plastikowe badziewia z chin...trzeba zdejmowac na zime i zakladac waski.
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez ssiiwwyyy » 7 cze 2013, o 09:54

hmm i chyba zostało mi kupić tylko zamiennik bo ori nie ma na allegro
Avatar użytkownika
ssiiwwyyy
Badacz tematu
 
Posty: 352
Dołączył(a): 21 lis 2011, o 18:21
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez BartheZz_3 » 7 cze 2013, o 09:59

przy dobrej glebie to i wąski dobrze wygląda ;) albo od Vento ;)
R.I.P Mystic B. [*]
Avatar użytkownika
BartheZz_3
Members
 
Posty: 4317
Dołączył(a): 16 cze 2011, o 10:24
Lokalizacja: PMI
Rocznik: 95
Silnik: 1Z
Paliwo: ON
Nadwozie: kombi

Postprzez kamilGTD » 7 cze 2013, o 14:53

mowie o hokeju jak na wkrety chce sie przykrecic, czytanie ze zrozumieniem. masz przykrecony cofasz zahaczysz to zderzak moze spasc ze slizgow. Lepiej normalnie wsadzony zeby sie wypinal
Avatar użytkownika
kamilGTD
Czytacz
 
Posty: 69
Dołączył(a): 27 gru 2012, o 20:06
Lokalizacja: Jawor

Następna strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron