HALOGENY ZKW - ROZKLEJANIE , JAK TO ZROBIĆ BEZ USZKODZENIA

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

HALOGENY ZKW - ROZKLEJANIE , JAK TO ZROBIĆ BEZ USZKODZENIA

Postprzez variant yacht » 26 cze 2012, o 16:47

jak w tytule ,potrzebuje rozebrac halogeny od zkw , szkla są z tworzywa , jesli ktos to rozklejał poprosze o info ...
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

HALOGENY ZKW - ROZKLEJANIE , JAK TO ZROBIĆ BEZ USZKODZENIA

 

Postprzez thomasg » 26 cze 2012, o 17:11

jedynie odcięcie wchodzi w grę , nożyk do tapet i "wiadro" cierpliwości . Szkiełka są zgrzewane z tyłem .

kurza noga teraz widze ze chodzi o halogeny , jeśli sa klejone to ciepła woda i podcinanie , suszarką lub opalarką łatwo o błąd który zmusi Cię do zakupu drugiego hallo na podmiankę .
był MÓJ DRAGOONGREEN jest Borówka VARIANT
Avatar użytkownika
thomasg
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 26 mar 2011, o 16:17
Lokalizacja: 44-335

Postprzez variant yacht » 26 cze 2012, o 17:37

thomasg napisał(a):jedynie odcięcie wchodzi w grę , nożyk do tapet i "wiadro" cierpliwości . Szkiełka są zgrzewane z tyłem .

kurza noga teraz widze ze chodzi o halogeny , jeśli sa klejone to ciepła woda i podcinanie , suszarką lub opalarką łatwo o błąd który zmusi Cię do zakupu drugiego hallo na podmiankę .
rozklejales takie halogeny? mi wygladaja na klejone czarnym klejem , napewno nie zgrzewane....dlatego szukam kogos kto to rozklejał
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Postprzez thomasg » 26 cze 2012, o 19:13

nie rozklejałem i dlatego napisałem "teraz widze ze chodzi o halogeny" , moje czarne diodowe lampy też wyglądały na klejone czarnym silikonem i się zesrały , ten czarny silikon to był poprostu wałek czarnego plastiku z obudowy powstały podczas zgrzewania . Halogeny 'Hella' rozklejałem , z ZKW nie miałem do czynienia.
był MÓJ DRAGOONGREEN jest Borówka VARIANT
Avatar użytkownika
thomasg
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 26 mar 2011, o 16:17
Lokalizacja: 44-335

Postprzez marcinkoz2910 » 26 cze 2012, o 23:21

ja swoje trzymałem na chwilę w piekarniku :hyhy: ale moje były szklanne a podejrzewam że twoje mogą być klejone a nie na silikonie
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez variant yacht » 26 cze 2012, o 23:58

marcinkoz2910 napisał(a):ja swoje trzymałem na chwilę w piekarniku :hyhy: ale moje były szklanne a podejrzewam że twoje mogą być klejone a nie na silikonie
dlatego zapytalem o ZKW a nie o HELLE , i prosilem o info od KOGOŚ kto ROZKLEJAŁ ZKW i wie jak to zrobić....
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Postprzez KillerBlack » 27 cze 2012, o 10:32

podbij do blauta, albo piotra.nowoka oni chyba to robili.
Avatar użytkownika
KillerBlack
Gaduła
 
Posty: 648
Dołączył(a): 28 kwi 2011, o 22:01
Lokalizacja: ŁdZ

Postprzez bartoszekQQ » 27 cze 2012, o 12:39

nożyk do tapet i gorąca woda ja swoje tak rozklejałem i poszło normalnie :)
bartoszekQQ
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 wrz 2011, o 19:05
Lokalizacja: FSL

Postprzez variant yacht » 27 cze 2012, o 20:04

bartoszekQQ napisał(a):nożyk do tapet i gorąca woda ja swoje tak rozklejałem i poszło normalnie :)
ZKW? Z PLASTIKOWYM KLOSZEM? pozdr
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Postprzez marcinkoz2910 » 28 cze 2012, o 20:11

variant yacht, no to jak byś poczytał posta dokładnie to byś wyczytał że ZKW są składane przez zgrzewanie i będzie ciężko je rozłupać dziś patrzyłem na takie lampiony :-/
Avatar użytkownika
marcinkoz2910
Members
 
Posty: 4293
Dołączył(a): 20 lip 2008, o 15:16
Lokalizacja: Pogórze /k. Skoczowa

Postprzez bartoszekQQ » 28 cze 2012, o 20:41

tak z plastykowym kloszem :) tylko troszkę cierpliwości i nic się nie stanie
bartoszekQQ
Berbeć
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 wrz 2011, o 19:05
Lokalizacja: FSL

Postprzez variant yacht » 28 cze 2012, o 21:59

marcinkoz2910 napisał(a):variant yacht, no to jak byś poczytał posta dokładnie to byś wyczytał że ZKW są składane przez zgrzewanie i będzie ciężko je rozłupać dziś patrzyłem na takie lampiony :-/
ja kolego na nie patrze od tygodnia i nie widze zadnego zgrzewania tylko klejenie, czarnym klejem,nie wiem tylko jakiego rodzaju jest ten klej , moj watek powyzszy jak najbardziej czytam i to, ze sa zgrzewane to jest OPINIA osoby ktorej sie wydaje, ze sa zgrzewane, a nie jej wiedza faktyczna ...dlatego poprostu poszukuje osoby ktora to rozklejala, a ze ktos rozklejal ZKW wiem napewno bo mignął mi kiedys na czyims watku taki opis, tylko szukanie tejże osoby poprzez przegladanie watkow zajeloby miesiace... :-o

[ Dodano: 2012-06-28, 21:04 ]
bartoszekQQ napisał(a):tak z plastykowym kloszem :) tylko troszkę cierpliwości i nic się nie stanie
czyli klej lepki/powierzchniowy....dzieki ,powalczymy, uderze jeszcze do wyżej proponowanych kolegow moze tez cos zdzialali. pozdr
zapraszam na VARIANT YACHTOWY STORY moj-golf/usa-variant-yachtowy-story-t41787.html
variant yacht
Badacz tematu
 
Posty: 220
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 14:02
Lokalizacja: warszawa/jozefow

Następna strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron