Golf po dzwonie

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Golf po dzwonie

Postprzez markos666 » 11 mar 2013, o 20:57

Obrazek

Proszę o obejrzenie zdjęcia i wyrażenie się czy opłaca się robić?? parę dni temu ktoś mi perfidnie wjechał w tył w trasie, zawieszenie raczej nie ucierpiało , silnik igiełka, golfik zadbany był i cały czas eksploatowany dlatego mam sentyment. Myślę ,że mógłbym dać góra tysiaka nie więcej, jak nikt za tyle nie zrobi to chyba na złom :(
Ostatnio edytowano 11 mar 2013, o 21:03 przez markos666, łącznie edytowano 1 raz
markos666
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 kwi 2012, o 18:14
Lokalizacja: Pisz

Golf po dzwonie

 

Postprzez Paweu » 11 mar 2013, o 21:04

Poprawiłem foto... ;-)

markos666 napisał(a):Myślę ,że mógłbym dać góra tysiaka nie więcej, jak nikt za tyle nie zrobi to chyba na złom


Rozwieję twoje wątpliwości. Naprawa wyniesie więcej niż tysiąc polskich złotych...
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez bioly21 » 11 mar 2013, o 21:14

ale jak ktos wjechal w ciebie i to nie byla twoja wina to zrobią ci golfa z ubezpieczenia sprawcy lub dostaniesz kase za niego jak by byla szkoda calkowita
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Postprzez maximus_spi » 11 mar 2013, o 21:19

kolego jak ci ktos perfidnie wjechal w tyl w trasie to jesli nie dogadales sie na miejscu a dzwon byl nie z twojej winy to rozumiem ze od ubezpieczyciela sprawcy wyciagniesz kase na naprawe,jesli malo zaproponuja to idziesz na bezgotowkową naprawe i zadnych kosztow nie ponosisz,wiec w czym problem????
Avatar użytkownika
maximus_spi
Gaduła
 
Posty: 581
Dołączył(a): 14 lip 2012, o 10:43
Lokalizacja: SPI
Rocznik: 95
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Pozor » 11 mar 2013, o 21:23

no dzwon solidny a jeżeli piszesz że ktoś ci wypiepszył to pewnie będzie szkoda całkowita i dla samochodu szans nie ma bo cała ćwiartka jest zmasakrowana
Avatar użytkownika
Pozor
Members
 
Posty: 1424
Dołączył(a): 27 paź 2012, o 17:24
Lokalizacja: GST (Kaliska)

Postprzez markos666 » 11 mar 2013, o 21:58

szczerze to do teraz sam sobie nie mogę tego wytłumaczyć , ale wyszło,że ja byłem sprawcą - nie pytajcie co i jak powiem tylko, że jestem kilkuletnim dopiero kierowcą a ci policjanci i tamten POSZKODOWANY co mi w tył wjechał - się znali... Więc chyba golfika trzeba zezłomować ale pewnie za autko dadzą grosze mimo ,że na chodzie :/ tylko mam problem - czy moge teraz auto odsprzedać albo zezłomować nie posiadając dowodu rejestracyjnego ?? policja zabrała :/
markos666
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 kwi 2012, o 18:14
Lokalizacja: Pisz

Postprzez K@mil » 11 mar 2013, o 22:01

markos666 napisał(a):szczerze to do teraz sam sobie nie mogę tego wytłumaczyć , ale wyszło,że ja byłem sprawcą - nie pytajcie co i jak powiem tylko, że jestem kilkuletnim dopiero kierowcą a ci policjanci i tamten POSZKODOWANY co mi w tył wjechał - się znali... Więc chyba golfika trzeba zezłomować ale pewnie za autko dadzą grosze mimo ,że na chodzie :/ tylko mam problem - czy moge teraz auto odsprzedać albo zezłomować nie posiadając dowodu rejestracyjnego ?? policja zabrała :/


Napisz jak wyglądała sytuacja kolizji aut...

Wyjeżdzałeś z ulicy podporządkowanej ? Jechałeś droga z pierszeństwem :) itp

Bo po szkodzie widać ze dostałeś w tylny róg a nie w centralny tył auta, a to zmienia postać :)
Avatar użytkownika
K@mil
POMOCNIK
POMOCNIK
 
Posty: 4895
Dołączył(a): 30 lis 2007, o 19:15
Lokalizacja: NDZ/CT

Postprzez Opik » 11 mar 2013, o 22:03

markos666, w takim razie nie rozumiem dlaczego przyjąłeś mandat. Zresztą, jeżeli było to niedawno to możesz się jeszcze odwołać, po prostu więcej latania z tym będzie. I sprawa trafia do sądu, nawet jeśli na pierwszej rozprawie nadal Ty będziesz winny a będziesz chciał się odwołać, to sprawa trafi wyżej i tam już tak łatwo nie ugrają "po znajomości". No chyba że naprawdę była Twoja wina, wyjechałeś nagle komuś przed nos, czy coś w ten deseń.
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Misiek1394 » 11 mar 2013, o 22:50

Za 1 000 nikt nawet nie będzie chciał się w to bawic. Minimum 2000
Avatar użytkownika
Misiek1394
Czytacz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 21:16
Lokalizacja: jestem?

Postprzez markos666 » 11 mar 2013, o 23:27

Sprawa wyglądała następująco - dojeżdzałem drogą podporządkowaną do obwodnicy tj do drogi z pierwszeństwem , zamierzałem skręcić w prawo - musiałem jesli cos jechalo puscic tych z lewej , widziałem z lewej w odległości 150m dwa samochody - z czego pierwszy sygnalizował ,że bedzie skrecał w prawo , sądziłem ,że 2 razy w tym czasie zdąże tym bardziej ,że na obwodnicy jest ograniczenie do 70 km, skręciłem w prawo przejechałem z kilkanaście metrow i tamten drugi co jechał walnął we mnie, tłumaczył ,że nawet próbował mnie wyminąć i dlatego tak uderzył mnie w kant , dziwne bo slady na jezdni hamowania o długosci z półtora metra tuz przez walnienieciem - gliniarze stwierdzili ,że gdyby puknął we mnie metr dalej to byłbym poszkodowanym a tak wyszło ,że wymusiłem pierwszeństwo bo to było na pasach czyli niby dalej na skrzyżowaniu - mówicie ,że było nie brać mandatu - chora sytuacja - byłem w szoku bo mimo jazdy w pasach walnełem o podgłówek a zaraz w kierownice , i gliniarze dodali ,że teraz nie ma możliwości by sprawdzić z jaka prędkością tamten jechał :/ a na bank jechał za szybko , temat rzeka o tym zdarzeniu co wiecej chcecie pytajcie
markos666
Berbeć
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 kwi 2012, o 18:14
Lokalizacja: Pisz

Postprzez Opik » 11 mar 2013, o 23:35

wiem że szok i te sprawy, wiadomo, nie myśli się tak łatwo jak później w domu "na chłodno"

ja bym próbował się odwołać od tego
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości