Głębokie rysy

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Postprzez Dam88 » 3 gru 2008, o 19:54

z tabliczki zczytali ci lakier taki jaki masz na samochodzie...tylko wiesz...mozebyc rozny bo twoj mogl przez te kilka lat stracic troche na odcienu
Papier ścierny: kilka złotych, Golf mk3: kilka tysięcy złotych, ścierać z niego lakier -> Bezcenne :)

>>mk3 abd by Dam88 <<
Avatar użytkownika
Dam88
VIP
 
Posty: 631
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 16:43
Lokalizacja: Swarzędz

 

Postprzez kuracjusz » 5 gru 2008, o 21:43

mi tak kiedys dobrali i jest inny odcien, nie ma co plakac, ale moglo byc ciut lepiej
oryginalny lakier ma 14 lat, wiec to juz nie to samo co nowka, lepiej jest jak sie dobiera jeszcze odcien i to najlepiej konkretnego elementu (jesli ma byc zapylka)
kuracjusz
Badacz tematu
 
Posty: 159
Dołączył(a): 5 wrz 2008, o 20:03
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Szary » 6 gru 2008, o 15:00

Ja spotkałem się ostatnio z opinią, że na jasnym lakierze jest to bardziej widoczne. Nie wiem zobaczymy. Dodam fotki jak będzie po wszystkim.
Pozdrawiam
Szary
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4 sie 2008, o 21:22
Lokalizacja: Zza zakrętu

Postprzez Kiem » 6 gru 2008, o 20:05

ja jak walnelem ojca samochodem to wszystko kosztowalo mnie 700 zl.(nie samo malowanie) ;/ lakier dobierali mi z klapki wlewu paliwa i jast inny odcien jak jest slonce to tak niewidac ale jak jest szarawo to widac fakt faktem jasny kolor bo srebrny metalik . ale badzmy dobrej mysli Tobie zrobia to dobrze :) :ok:
Avatar użytkownika
Kiem
Czytacz
 
Posty: 126
Dołączył(a): 2 lis 2008, o 02:44
Lokalizacja: Lidzbark Welski

Postprzez KristoF » 6 gru 2008, o 22:29

co do odcieni to bywa bardzo różnie.Lakiery sa tak cudowne że wpływ na odcień ma nawet temperatura przy malowaniu czy stopień rozcienczenia lakieru.Idealnie dobrać się po prostu nie da zawsze będzie różnica, choćby w połysku co tez daje złudzenie innego koloru :-/
Był Golf3- największy błąd mojego życia...
a teraz...
Elegancja, komfort , nienaganna jakość i aksamitnie pracujący silnik Millera ;]
KristoF
Members
 
Posty: 675
Dołączył(a): 31 lip 2008, o 13:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Szary » 13 gru 2008, o 00:25

Odebrałem wczoraj auto od lakiernika i powiem Wam, że jestem zadowolony nie ma śladu po rysach i wgnieceniach ;) I zostało mi z 20 ml lakieru. Kolor też się idealnie spasował (wychodzi na to że mi autko nie wyblakło) jutro dodam zdjęcia jak nie zapomne.
Szary
Czytacz
 
Posty: 26
Dołączył(a): 4 sie 2008, o 21:22
Lokalizacja: Zza zakrętu

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 12 gości