Dziwna sprawa z kluczykiem :/

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Dziwna sprawa z kluczykiem :/

Postprzez veronx » 17 cze 2008, o 14:59

Witam , mam pewien problem z moim kluczykiem lub zamkami sam już nie wiem , fakt , że kluczyk jest trochę krzywy ... , nie mogę wogóle przekręcić kluczyka w zamku od bagażnika (w żadną stronę) , nie mogę również otwierać kluczykiem drzwi od pasażera , tylko od strony kierowcy . Tak sobie myślę czy wyprostować ten kluczyk samemu czy naprzykład nie dać do dorobienia jeszcze jednego ? co o tym sądzicie mogło być coś kombinowane przy zamkach ?

pzdr
Avatar użytkownika
veronx
Czytacz
 
Posty: 108
Dołączył(a): 10 cze 2008, o 22:25
Lokalizacja: PL

Dziwna sprawa z kluczykiem :/

 

Postprzez Zico63 » 17 cze 2008, o 15:09

Wyprostować Kolega może próbować ale DOPIERO po dorobieniu drugiego: W razie pęknięcia - Kolega leży na obie łopatki.
Zamek w klapie jest zwyczajowo w "Trójeczkach" zardzewiały, pasażera pewnie też (a jeszcze jak jest centralny!). Można próbować coś nalać - na forum były porady, bo raczej nie było to WD-40 i rozruszać.
A potem dbać - co jakiś czas używać wszystkich zamków!
Mój TDI, zapraszam w wolnej chwilce, przy: :kawa: moj-golf/vw-golf-1-9-tdi-specjal-zico-s-t12384.html
Avatar użytkownika
Zico63
Members
 
Posty: 1569
Dołączył(a): 13 gru 2007, o 02:32
Lokalizacja: B.-B.

Postprzez Dam88 » 17 cze 2008, o 15:16

Kluczyki w golfach fabrycznie sa krzywe ;)
Papier ścierny: kilka złotych, Golf mk3: kilka tysięcy złotych, ścierać z niego lakier -> Bezcenne :)

>>mk3 abd by Dam88 <<
Avatar użytkownika
Dam88
VIP
 
Posty: 631
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 16:43
Lokalizacja: Swarzędz

Postprzez veronx » 19 cze 2008, o 20:18

no ok kluczyk dorobię , ale co z zamkiem bagażnika ? WD 40 nie pomaga :/ chyba będę musiał rozmontować , tak czy siak za 2 tyg zakładam centralny , pzdr
Avatar użytkownika
veronx
Czytacz
 
Posty: 108
Dołączył(a): 10 cze 2008, o 22:25
Lokalizacja: PL


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości