drzwi problem

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

drzwi problem

Postprzez radziakrts » 19 kwi 2008, o 08:41

Mianowicie gdy chce otworzyc drzwi to za pierwszym razem się nie otworza dopiero za 2 3 razem po pociągnięciu klamki. Czym to może być spowodowane? Proszę o wasze sugestie! :shock:
Ostatnio edytowano 20 kwi 2008, o 11:52 przez radziakrts, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
radziakrts
Czytacz
 
Posty: 123
Dołączył(a): 23 lut 2008, o 00:08
Lokalizacja: Spała

drzwi problem

 

Postprzez TOM4S » 19 kwi 2008, o 21:05

Witam radziakrts, mam identyczny problem ja Ty. Przyczyny moga być dwie (o których ja wiem):
1 to taka, że drzwi lekko opadły,
2 wina "cięgiełka" w środku drzwi tak mi powiedział znajomy. Ale dokładnie to sam nie wiem.

Śmieszne jest to, że na dzień dzisiejszy wszystko wróciło do normy i otwierają sie bez problemu. :lol:
Avatar użytkownika
TOM4S
Czytacz
 
Posty: 81
Dołączył(a): 20 mar 2008, o 20:28
Lokalizacja: Przemyśl

Postprzez doromate » 30 kwi 2008, o 10:45

ja to mialem do wczoraj ale problem rozwiazany bardzo latwo :P
tzn ja mialem ten problem jedynie z klamka zewnetrzna tez czasami za 1 czasami za 3 razem dopiero sie otwieraly. Myslalem ze bede musial cala klamke wymieniac ale na szczescie nie :P
wystarczyly kombinerki :D
a wiec sciagnalem boczki z drzwi zeby dostac sie do wnetrznosci :P jak bedziecie juz mieli to sciagniete to pociagnijcie za klamke i znajdzcie taka blaszke ktory jest odpowiedzialna za ciagniecie linki u mnie ona byla odgieta i przez to byl "luzik" na klamce wzialem kombinerki w lapska i odgialem blaszke na swoje miejsce :P dziala lepiej niz nowa :P
Mój zielony TDI’ <--- KLIKNIJ :)
doromate
Czytacz
 
Posty: 89
Dołączył(a): 10 gru 2007, o 01:57
Lokalizacja: Legnica

Postprzez Dam88 » 30 kwi 2008, o 18:11

Ja tak miałem na początku gdzy jezdzilem golfem, za slabo ciagłem drzwi :mrgreen:
Papier ścierny: kilka złotych, Golf mk3: kilka tysięcy złotych, ścierać z niego lakier -> Bezcenne :)

>>mk3 abd by Dam88 <<
Avatar użytkownika
Dam88
VIP
 
Posty: 631
Dołączył(a): 25 gru 2007, o 16:43
Lokalizacja: Swarzędz


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości