Czy zawiasy do golfa 3 wersja 5drzwi pasują do wersji 3drzwi

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Czy zawiasy do golfa 3 wersja 5drzwi pasują do wersji 3drzwi

Postprzez tomeksz5 » 20 lip 2012, o 11:50

Pytanie jak w temacie. A wszystko zaczęło się od opadniętych drzwi, chcę kupić do nich zawiasy z niewyrobionymi sworzniami. Jak się okazuje to nie łatwa sprawa. Mam golfa 3 HB , 1.8, 1993 w wersji 3drzwiowej. Problem w tym, że opadły mi drzwi od kierowcy, a ciężko znaleźć właśnie do nich zawiasy. Są ale do drzwi w wersji 5drzwiowej i to tylnie zawiasy lewe. Konkretnie chodzi mi o te z allegro: http://allegro.pl/vw-golf-iii-1-9-tdi-9 ... 24600.html
mógłby się ktoś wypowiedzieć czy po prostu mi podejdą.
P.S szukałem już na szrotach itp, ale chcą mi wcisnąć całe drzwi, nikt nie sprzeda samych zawiasów. Chyba, że ktoś z Was ma takowe do sprzedania :)
tomeksz5
Berbeć
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 sty 2012, o 19:56
Lokalizacja: NS

Czy zawiasy do golfa 3 wersja 5drzwi pasują do wersji 3drzwi

 

Postprzez pablomed » 21 lip 2012, o 22:25

Pasują i takie symetryczne są lepsze trwalsze, z tym że zwróć uwagę że górny i dolny różnią się wymiarami, więc np dolny z drzwi pasażera (polecam - mniej wyrobione) pasuje na dół do drzwi kierowcy. Niedanow kupowałem na szrocie bez problemu facet mi odkręcił, po 15 zeta dałem. Lepiej kupować to mając w ręku i oglądając niż na odległość. Te asymetryczne zawiasy z wkrętem regulacyjnym sa do kitu. Sam w GTI żonki oba w drzwiach kierowcy wymieniałem biorąc na szrocie z drzwi pasażera i jest git
Nie wiem czy te od LT są takie jak większe dolne czy mniejsze górne w golfie III
pablomed
Members
 
Posty: 5992
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 18:01
Lokalizacja: małopolskie

Postprzez patryk28091991 » 1 sie 2012, o 22:46

mi tęż opadają drzwi od roku ;-( ten sam rocznik mam ... Ale jakoś się nie mogę zabrać ... sworznie też mam wyrobione ;-( jeszcze można podłożyć podkładki i wtedy nie będą tak siadały , ale tego jeszcze nie sprawdzałem ...
Avatar użytkownika
patryk28091991
Gaduła
 
Posty: 508
Dołączył(a): 1 paź 2009, o 21:23
Lokalizacja: Jastarnia
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości