czy jest gdzies nowy zderzak GTD SIWY ?

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

czy jest gdzies nowy zderzak GTD SIWY ?

Postprzez witboy » 28 sie 2012, o 22:56

jak w temacie spotkaliscie sie gdzies z siwym nowym zderzakiem gtd? gt ? bo szukam szukam i nic a moj jest w stanie hmm no powiedzmy ze gorzej jak srednim a albo maluje zderzaki w kolor auta albo zostaje siwy ale chce dorwac siwy albo nowy albo w bdb stanie a po tylu latach to wiadomo jakie one sa ;/
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe

czy jest gdzies nowy zderzak GTD SIWY ?

 

Postprzez prezesik » 28 sie 2012, o 23:02

Opalarka w rękę o jedziesz zderzaczki :)
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez witboy » 28 sie 2012, o 23:07

mam opalarka zderzak i powiem ci ze moj chyba sporo przeszedl bo nie odzyskal koloru tzn jest ciemniejszy ale mnie nie zadowala, pozatym mialem hak a poprzedni wlasciel tak dbal o miejsce za hakiem ze jest az wytarte pod zderzakiem wyciete miejsce na hak a nad miejscem do holowania jest dziurka... czyli jednym slowem kibel...dlatego albo nowka albo nowka i malowanie ciagle walcze ze soba aby zostawic ori zderzaki... ale wiecie czemu nie chce siwe? bo mi sie przypominaja opel vectra a, a wersje podstawowe wlasnie mialy siwe zderzaki a jezdzi jeszcze troche tego po drogach i jak patrze na te zderzaki to widze plastik identyko jak u mnie...dlatego wole pomalowane
Avatar użytkownika
witboy
Ekspert
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 28 sie 2011, o 22:55
Lokalizacja: płock
Rocznik: 1993
Silnik: aaz
Paliwo: ON
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości