Czarne lampy na przodzie

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

Czarne lampy na przodzie

Postprzez rav7 » 8 kwi 2013, o 19:21

Witam, mam dosc dziwne pytanie, skoro po przyciemnieniu tylnich lamp sprayem na czarno i tak widac kolory (stop, kietunki) to czy gdybym tak przyciemnil lalmpy z przodu to swiecilyby wgl? Nie mowie ze chce je zrobic czarne całkiem ale powiedzmy takie dyminoe :D
VW Jest Bogiem, Predkosc nalogiem, Turbo zabawa a rozwaga podstawa...
Avatar użytkownika
rav7
Badacz tematu
 
Posty: 183
Dołączył(a): 25 mar 2011, o 13:16
Lokalizacja: KrK

Czarne lampy na przodzie

 

Postprzez K7 » 8 kwi 2013, o 19:25

Cos by pewnie było widac ale efektywnosc lamp by na tym straciła, nie swieciłyby juz tak jak przedtem a jadąc w nocy bys pewnie narzekał :)
K7
Czytacz
 
Posty: 105
Dołączył(a): 2 sie 2012, o 16:24
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Paweu » 8 kwi 2013, o 19:26

rav7 napisał(a):Witam, mam dosc dziwne pytanie, skoro po przyciemnieniu tylnich lamp sprayem na czarno i tak widac kolory (stop, kietunki) to czy gdybym tak przyciemnil lalmpy z przodu to swiecilyby wgl? Nie mowie ze chce je zrobic czarne całkiem ale powiedzmy takie dyminoe


Załóż okulary ... i pryśnij sobie w szkła. Będziesz widział tak samo? Nie sądzę. :-|

Jakość świecenia przednich reflektorów pogorszy się po przyciemnieniu ich farbą.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez rav7 » 8 kwi 2013, o 19:32

Zdaje sobie z tego sprawe ze sie pogorszy ale liczylem racej na wypowiedz kogos kto tak jezdzil bo wiem ze sa takie osoby. A za idiotyczne odpowiedzi tj. o tych okularach, ktore nic nie wnosza do tematu serdecznie dziekuje.
VW Jest Bogiem, Predkosc nalogiem, Turbo zabawa a rozwaga podstawa...
Avatar użytkownika
rav7
Badacz tematu
 
Posty: 183
Dołączył(a): 25 mar 2011, o 13:16
Lokalizacja: KrK

Postprzez Paweu » 8 kwi 2013, o 19:36

rav7 napisał(a):A za idiotyczne odpowiedzi tj. o tych okularach, ktore nic nie wnosza do tematu serdecznie dziekuje.


Przekaz nie trafił. Fochać nie musisz ;p

Da się jeździć tak za dnia... w nocy już nie bardzo. I raczej przednich szkieł farbą się nie traktuje. Folia daje lepszy i w dodatku odwracalny efekt.
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio

Postprzez PrzemkoXVI » 8 kwi 2013, o 19:52

rav7 napisał(a):ale liczylem racej na wypowiedz kogos kto tak jezdzil bo wiem ze sa takie osoby


Liczyć zawsze można. Ja bynajmniej przez 2 lata aktywnego uczestnictwa na forum nikogo takiego nie spotkałem co by miał pomalowane lampy w ten sposób. Paweł dobrze Ci napisał i nie ma o co się złościć. Chcesz sobie zaszkodzić takimi lampami - proszę bardzo, ale nie narażaj na to innych. Najgorsze jest to, że taki ekstra-mega-fajny ziomal z czarnymi lampami wyjedzie nocą na ulicę, ktoś z naprzeciwka nie zdąży w porę zareagować i kolizja gotowa.
Avatar użytkownika
PrzemkoXVI
Members
 
Posty: 1875
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 19:52
Lokalizacja: Willenberg

Postprzez Opik » 8 kwi 2013, o 21:21

PrzemkoXVI, ostatnio jeden pan poruszył ten temat, parę fur na forum z full smoked też jest ;)

rav7, przyciemnij sobie ori lampy w których masz wyjechane odbłyśniki (a nawet fabrycznie nowe szału nie robią), nie ma problemu. Do kompletu proponuje przyciemnić jeszcze przednią szybę i pojeździć po leśnej drodze w środku nocy, może wybijesz sobie takie durne pomysły. Albo stukniesz kogoś delikatnie na mieście i będziesz musiał bulić za lakierowanie całego boku w nowym M5, bo nawet jak gość się wepchał to ty masz w świetle prawa NIESPRAWNY samochód i zawsze, ale to zawsze będzie twoja wina ;) A uwierz, gdy w grę wchodzi kasa, to ubezpieczyciel zedrze z ciebie wszystko co masz każdym możliwym sposobem
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez RuLLeZ » 8 kwi 2013, o 21:32

Opik napisał(a):Do kompletu proponuje przyciemnić jeszcze przednią szybę i pojeździć po leśnej drodze w środku nocy, może wybijesz sobie takie durne pomysły.


:lol: :lol: :lol:

Ja też nie polecał bym takich modów z lampami. Nie lepiej zrobić smoked lamp? ;-) Dobrze to wygląda i nie pogarsza jasności światła. Ale jeśli kolego chcesz stracić dowód to rób, mi się zdaję że niebiescy zaraz by się przyczepili :-D
JEŚĆ MOŻNA WSZYSTKO, SPAĆ MOŻNA WSZĘDZIE ALE JEŹDZIĆ TO TYLKO VW!

Ex Variant 1.9 TD AAZ : http://www.golf3.pl/topics2/wysluzony-v ... t38583.htm
New Variant 1.9 TDI: http://www.golf3.pl/topics2/golf-iii-va ... htm#383008
Avatar użytkownika
RuLLeZ
Badacz tematu
 
Posty: 392
Dołączył(a): 30 paź 2010, o 21:34
Lokalizacja: Pyrzyce [ZPY]

Postprzez Paweu » 8 kwi 2013, o 23:22

PrzemkoXVI, Opik, RuLLeZ, dobrze że są jeszcze na tym forum ludzie charakteryzujący się jasnością umysłu. ;-)

Temat chyba wyczerpany. Więc zamykam by nie było niezdrowych dyskusji. Jeśli autor będzie chciał jeszcze o coś zapytać , niech napisze wtedy odblokujemy. ;-)
Avatar użytkownika
Paweu
Members
 
Posty: 4281
Dołączył(a): 6 maja 2011, o 17:34
Rocznik: 1111
Silnik: 0.8
Paliwo: CNG
Nadwozie: cabrio


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości