BŁOTNIK NOWY CZY STARY ZAMIENNIK?

Wszystkie informacje o elementach nadwozia

Moderator: Moderator

BŁOTNIK NOWY CZY STARY ZAMIENNIK?

Postprzez dziubakus » 21 sie 2008, o 16:45

witam!! Mam pytanko nie mogę nigdzie dostać dobrej jakości zamiennika do mojego golfa. dzwoniłem jednak do bhmd i podobno są tam zamienniki zwykłe oraz Q. Jedne pochodzą z Włoch a drugie (te lepsze) z niemiec. Czy żeczywiście są one lepszej jakości i warto je kupoić??? czy może dalej chodzić po szrotach:)
dziubakus
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 sie 2008, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa

BŁOTNIK NOWY CZY STARY ZAMIENNIK?

 

Postprzez piotr0488 » 21 sie 2008, o 17:22

na szrocie masz zazwyczaj oryginlane i w mniejszych cenach ale stan dobry aby spodkac to trzeba sie nachodzic, z wloch to zapewne takie co niepasuje, wygladowo niby takie same a jak zalozysz to tu za ktrotkie a tu za dlugie, a jesli chodzi z niemiec i sa drorzsze to napewno beda pasowac, polecam ci kupic niemiecki zamiennik chyba ze znajdzie oryginlany w stanie jak nowy
piotr0488
Members
 
Posty: 1314
Dołączył(a): 24 sty 2008, o 00:39
Lokalizacja: Lędyczek
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez dziubakus » 21 sie 2008, o 18:36

Właśnie i tu jest problem bo już mam dosyć łażenia po szrotach bo jak na razie to nic ciekawego tam nie znalazłem a tylko czas i benzynę tracę:) a swoją drogą to miałeś może doświadczenie z tymi niemieckimi zamiennikami? pzdr
dziubakus
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 sie 2008, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez PiJey88 » 21 sie 2008, o 18:53

Nie kupuj zamienników, nie będą nigdy takiej jakości jak orginały !! to nie pasuje tu nie pasuje a potem będziesz chodził zły !
lepiej kupić używkę na giełdzie jakiejś albo szrocie, poszukaj na allegro, moze ktoś sprzedaje i mieszka niedaleko ;-)
Avatar użytkownika
PiJey88
Administrator
 
Posty: 5010
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 09:16
Lokalizacja: Warszawa
Rocznik: 1996
Silnik: 2.8 VR6 AAA
Paliwo: PB
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez dziubakus » 21 sie 2008, o 20:13

Zgadzam sie z Tobą ale już dosyć długo szukam i nie tak łatwo coś znaleźć mimo, że mieszkam w Warszawie a jak będę tak dalej jeździł z tym błotnikiem to tylko mandaty będę zbierał:) I ponawiam pytanie CZY ktođ miał do czynienia z niemieckimi zamiennikami??!! w bhmd chodyą one po 147 zł.
dziubakus
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 sie 2008, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez prezesik » 22 sie 2008, o 00:26

dziubakus napisał(a):Czy żeczywiście są one lepszej jakości i warto je kupoić???
jak będzie dobrze zakonserwowany przed rdzą to nie powinien zardzewieć, gorzej z dopasowaniem, zdarzają się sztuki, w których trzeba kombinować. Ja już przymierzam się na wymianę, lecz na szrotach nie znalazłem oryginału, wiec kupiłem zamiennik, teraz tylko umówić się na przełożenie i patrzeć jak będzie odstawał (odpukać...).
Avatar użytkownika
prezesik
Members
 
Posty: 4869
Dołączył(a): 25 lut 2008, o 20:06
Lokalizacja: Łęczyca

Postprzez dziubakus » 23 sie 2008, o 10:24

No to powodzenia! ja też raczej kupię ten zamiennik bo w poniedziałek jestem umówiony z lakiernikiem! pzdr
dziubakus
Berbeć
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 sie 2008, o 22:41
Lokalizacja: Warszawa


- - -



Powrót do Nadwozie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości