Złomowanie auta

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Złomowanie auta

Postprzez Rav82 » 16 mar 2013, o 14:27

Witam, chcę się dowiedzieć w jakim stanie można oddać auto na złom? Jakie musi spełniać warunki? Ponieważ chcę wyciągnąć co się tylko da z niego min turbinę, pompę, rozrusznik, lampy itd. Będę wdzięczny za podpowiedź. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Rav82
Badacz tematu
 
Posty: 179
Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 00:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Złomowanie auta

 

Postprzez Czesio207 » 16 mar 2013, o 14:55

Wszystko zależy gdzie dajesz ;) Popytaj po szrotach i złomowiskach co możesz powyciągać, kumpel jak oddaje to tylko dzwoni, laweta przyjeżdża i autko biorą :P Ma z nimi tak pozałatwiane że może sobie powyciągać co chce :D
Wszystko o moim golfie --->
Mój samochód ma 160 lat i zaraz mu się urwie zawieszenie ale driftuje nim jak :cenzura:
Avatar użytkownika
Czesio207
Gaduła
 
Posty: 696
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 04:00
Lokalizacja: Racibórz/Nędza

Postprzez Rav82 » 16 mar 2013, o 15:20

Rozumiem, no ja mam w bardzo dobrym stanie turbinę i pompę paliwa np. Następca jak by był diesel to miałbym na zapas, jak benzyna to zawsze idzie sprzedać talie. Wielkie dzięki.
Avatar użytkownika
Rav82
Badacz tematu
 
Posty: 179
Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 00:44
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Grzesiek2507 » 16 mar 2013, o 16:09

podjedz najlepiej na szrot i obgadaj sprawe...powiedz, ze masz na oddanie golfika, ale jest niekompletny....zapytaj ile Ci za to dadza i wgl.
P.S. Nie mow, ze Ty chcesz wyciagac, znajomy kiedys byl w podobnej sytuacji ze swoim variantem i powiedzial wlasnie, ze chce sobie wyjac to i tamto przed sprzedaza, to gosciu odrazu zaczal urywac cene, bo to, bo tamto, bo nie wezmie i takie tam :wstyd:
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postprzez Golf Maniak » 16 mar 2013, o 16:10

Rav82, na chwilę obecną cięzko jest zezłomować wybebeszony samochód :kwasny: musi być kompletny w 90%.Temat przerabiałem niedawno podczas złomowania cinkusia brata.Jedyna droga jaka Tobie pozostała(przy odrobinie szczęścia) to dogadać się w którymś punckie złomowania pojazdów że przywieziesz im gołą kastę w zamian za wystawienia papierka że zezłomowałeś pojazd.(Udała mi się jakiś czas temu opcja oddania malucha bez silnika u Guzika na Zagórzu) więc może warto spróbować w każdym bądz razie życzę powodzenia.
Golf Maniak
Members
 
Posty: 1165
Dołączył(a): 4 lis 2012, o 09:30
Lokalizacja: Sosnowiec
Rocznik: 1997
Silnik: 1595 AFT
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Rav82 » 16 mar 2013, o 16:22

Golf Maniak napisał(a):Rav82, na chwilę obecną cięzko jest zezłomować wybebeszony samochód :kwasny: musi być kompletny w 90%.Temat przerabiałem niedawno podczas złomowania cinkusia brata.Jedyna droga jaka Tobie pozostała(przy odrobinie szczęścia) to dogadać się w którymś punckie złomowania pojazdów że przywieziesz im gołą kastę w zamian za wystawienia papierka że zezłomowałeś pojazd.(Udała mi się jakiś czas temu opcja oddania malucha bez silnika u Guzika na Zagórzu) więc może warto spróbować w każdym bądz razie życzę powodzenia.


U Guzika jestem stałym klientem na części (u łysego), więc najpierw z nim porozmawiam na ten temat. Dzięki
Avatar użytkownika
Rav82
Badacz tematu
 
Posty: 179
Dołączył(a): 29 kwi 2012, o 00:44
Lokalizacja: Sosnowiec


- - - riders.com.pl



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości