Zimowe legendy i bajki ;)

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Postprzez bioly21 » 3 lut 2013, o 18:45

ja juz od 5 lat jezdze z zimowkami na przodzie i letnimi (zabieg celowy) na tyle i nigdy nie wpadlem ani do rowu ani na drzewo itp :) prawda w zimie na duzym sniegu w kazdym zakrecie wchodzi sie bokiem i tyl chce cie wyprzedzic ale jak ktos to opanuje to frajdy co nie miara :) jedynie pocieszenie z jazdy zimowej hehe
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

 

Postprzez marcinkazimierz » 4 lut 2013, o 17:08

bioly21 napisał(a):ja juz od 5 lat jezdze z zimowkami na przodzie i letnimi (zabieg celowy) na tyle i nigdy nie wpadlem ani do rowu ani na drzewo itp :) prawda w zimie na duzym sniegu w kazdym zakrecie wchodzi sie bokiem i tyl chce cie wyprzedzic ale jak ktos to opanuje to frajdy co nie miara :) jedynie pocieszenie z jazdy zimowej hehe


gratuluje glupoty awaryjne hamowanie przod stanie a tyl cy wyleci , tak zginela babka kolo lublina
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

Postprzez bioly21 » 4 lut 2013, o 20:42

marcinkazimierz napisał(a):
bioly21 napisał(a):ja juz od 5 lat jezdze z zimowkami na przodzie i letnimi (zabieg celowy) na tyle i nigdy nie wpadlem ani do rowu ani na drzewo itp :) prawda w zimie na duzym sniegu w kazdym zakrecie wchodzi sie bokiem i tyl chce cie wyprzedzic ale jak ktos to opanuje to frajdy co nie miara :) jedynie pocieszenie z jazdy zimowej hehe


gratuluje glupoty awaryjne hamowanie przod stanie a tyl cy wyleci , tak zginela babka kolo lublina


5 lat jezdze pare awaryjnych hamowan mialem i jakos nigdy w nic i w nikogo nie wjechalem
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Postprzez marcinkazimierz » 5 lut 2013, o 00:23

ja mialem sytuacje wyskoczyl mi dziadek maluszkiem z bocznje drozki bez stabilnego tylu za chiny bym go nie ominol
marcinkazimierz
Gaduła
 
Posty: 530
Dołączył(a): 27 kwi 2012, o 20:54
Lokalizacja: Lublin

Poprzednia strona

- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron