zgubiona karta pojazdu - POMOCY

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

zgubiona karta pojazdu - POMOCY

Postprzez greg_117 » 9 lis 2012, o 17:52

zakupiłem uszkodzony pojazd od kumpla i nie pisałem umowy gdyż się dogadaliśmy,że spiszemy jak go zrobie bo i tak bedzie stal i stał... oki... zrobiłem auto... umowe spisałem... dał dokumenty ... i przy rejestracji nie podałem KART POJAZDU... musiałem ja zgubić badz on mi nei dal a nei zwrocilem uwagi na to ..... ;/ mój błąd... i teraz tak... jaki jest koszt wyrobienia nowej ? jaki czas oczekiwania i czy to moge ja isc jako osoba kupująca pojazd czy to musi isc osoba widniejąca w dowodzie rejestracyjnym i poprosić o wydania takiej karty... może jakieś wzory wniosków o wydanie lub pokierowanie co i jak i gdzie.

Auto koles rejestrował w tym samym wydziale komunikacji gdzie teraz ja chce zarejestrowac. ( jestem z nim z tej samej miejscowości) i podlegam pod ten sam wydzial ....
greg_117
Gaduła
 
Posty: 514
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 01:30
Lokalizacja: Bieżuń

zgubiona karta pojazdu - POMOCY

 

Postprzez chomik » 9 lis 2012, o 17:58

Spokojnie , karta pojazdu to sprawa groszowa ( cos kolo 80zl ) , jeżeli masz dokumenty , umowe kupna auta to idziesz i wydadza ci duplikat , poxniej idziesz przerejtrowac auto i wsio ;)
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez greg_117 » 9 lis 2012, o 18:10

dokumenty mam ... umowę mam... aha to czyli ja mogę iść jako nowy właściciel pojazdu i bez gadki mi wyrobią duplikat karty ?? a jeszcze jedno pytanie... jak teraz mam termin na przerejestrowanie auta od dnia zakupu 30 dni i się nie wyrobie w tych 30 dniach bo np: wyrabiają mi teraz ta kartę to zapłacę jakąś kare czy jak to wygląda ? czy jak zloże wnisoek o duplikat to od razu w tym samym dniu dam rade przerejestrowac bez czekania już na odbior karty pojazdu ??
greg_117
Gaduła
 
Posty: 514
Dołączył(a): 23 sty 2010, o 01:30
Lokalizacja: Bieżuń

Postprzez chomik » 9 lis 2012, o 18:33

tak , możesz smiało isc ... wyrobienie karty trwa tydzien .
Avatar użytkownika
chomik
Fanatyk
 
Posty: 1172
Dołączył(a): 29 lis 2010, o 01:26
Lokalizacja: Toruń
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron