Zegnam się z Wami....

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

Zegnam się z Wami....

Postprzez AdamPLSieradz » 2 maja 2012, o 13:36

Hej,
dzisiaj z naprawdę wielkim bólem serca pożegnałem się ze swoim Golfikiem. Jeździlem nim przez ponad rok, bardzo sobie go chwalę, przyjemna to była jazda i niedroga. Jednak czas na coś innego. Trochę ryzykowne, ale cóż, może znowu dobrze trafię? Chciałbym teraz coś w czym nie muszę martwić się o stan blachy. Życzę Wam wszystkiego dobrego.

P.S Golfa sprzedawalem 3 h za bardzo przyzwoite pieniądze.....
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Zegnam się z Wami....

 

Postprzez trollu » 2 maja 2012, o 14:35

a to że niby jak już nie masz golfa to na forum się nie wolno udzielać? :lol: ;-)
oby nowe wozidło dobrze się spisywało, czego teraz szukasz? :chytry:
Sarkazm - ponieważ strzelanie do idiotów jest wciąż nielegalne.
Avatar użytkownika
trollu
VIP
 
Posty: 2503
Dołączył(a): 27 sie 2010, o 13:03
Lokalizacja: SKL/Cz-wa
Rocznik: 0
Silnik: byl ADY jest M52TUB28
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: kombi

Postprzez AdamPLSieradz » 3 maja 2012, o 08:02

Lubię to forum, więc będę tu zaglądał oczywiście. Kupiłem Mercedesa E200 :D chcialem teraz większego autka z dobrą blachą. Ale bardzo lubie Golfika bo był niezawodny i przyjemnie się nim jeździlo
Wogóle sprzedawanie Golfów to jest bajka, szybko i sprawnie, moj byl naprawdę w niezłym stanie i bardzo się podobał wszystkim którzy go oglądali. Od wystawienia minęło kilka godzin :D i poszedł. Pozdrawiam nabywcę, myślę , że bedzie dobrze jeździl.
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez zybi » 3 maja 2012, o 11:48

No to myślę że nie będzie problemu z zaprezentowaniem merca na forum. Bardzo lubię te auta,sam miałem 2, 190 i 124, za komfort i dostojność ;)
Avatar użytkownika
zybi
Badacz tematu
 
Posty: 285
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez AdamPLSieradz » 3 maja 2012, o 15:26

Koledzy tak spojrzałem teraz zrobiłem literówkę w poprzednim poście kupiłem 200E a nie E200. Autko wymaga paru inwestycji, obecnie stoi u mechanika , głównie drobnostki, drobne nieszczelności w silniku, ale ogólna kondycja auta naprawdę niezła, zawieszenie w genialnym stanie, hamulce miodzio i blacha niezla :D już się nie mogę doczekać regularnej jazdy tym autem, chociaż silnik 2.0 118 km na tą budę ledwie wystarczający.... parę kosmetycznych poprawek i będzie :-D zdjęcia wrzucę na pewno :D
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez zybi » 3 maja 2012, o 16:30

No ta literówka to spora różnica :-o :wstyd: hehe. Czekamy na foty :hyhy:
Avatar użytkownika
zybi
Badacz tematu
 
Posty: 285
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 09:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Rocznik: 1995
Silnik: 2000
Paliwo: PB
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez Golfik1986 » 3 maja 2012, o 19:12

no chcialem krzyczec ze w okularze nie bedziesz narzekal na blache :-D a stary poczciwy 124 to klasyk tym sie plynie po drodze ojciec mial 93r ni grama rdzy to bylo auto...
JAK RYCERZE ZAWSZE BRONIMY HONORU {Z}
Avatar użytkownika
Golfik1986
Ekspert
 
Posty: 1325
Dołączył(a): 18 paź 2008, o 20:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez AdamPLSieradz » 3 maja 2012, o 19:30

wiem, pięknie się tym jeździ wygoda z kosmosu, jeszcze czymś tak wygodnym chyba nie jechałem. Tzw. leżących policjantow nie czuć, żadnej dziury a jednocześnie pięknie się prowadzi i ten napęd na tył.... Moje auto jest z 1991 ma dwa lata więcej niż poprzedni samochód a podłoga zdrowiutka, progi jak nowe ( nareszcie jest za co podnieść hehe) i jedynie parę niegroźnych parchów na masce, przyzwoicie zabezpieczonych zaprawkami przez poprzedniego wlaściciela. Kolega wyzej pewnie pamięta mój temat kiedy zastanawiałem się nad zmianą auta... miałem wątpliwości, ale ostatecznie zmęczony golfowską blachą powiedzialem dość. Zawsze będę twierdził że Golf mechanicznie zwłaszcza z motorem 1.8 jest suuupeerr , ale blacha to pomyłka niestety. Chyba że w nowszych egzemplarzach, ale na pewno nie z początku produkcji.

P.S wolałbym E200, ale 200E mi wystarczy :D sorrki chłopaki za tą wspaniałą literówkę .... XD w Mercedesie nie podobają mi się jedynie oznaczenia, wolałbym nazwy jak np. u VW, bo tu się można nieźle pogubić
Avatar użytkownika
AdamPLSieradz
Badacz tematu
 
Posty: 315
Dołączył(a): 26 kwi 2011, o 15:13
Lokalizacja: Sieradz


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości