zabezpieczenie nadwozia przed niepozadanym otwarciem

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

zabezpieczenie nadwozia przed niepozadanym otwarciem

Postprzez danny.tcz » 18 lut 2013, o 14:03

pomocy wychodzi na to ze zlodziejaszki znow upatrzyli sobie moje auto dodam ze nie jest jakims zrobionym autem i nie rzuca sie w oczy nie ma dokladek z laminatu ani progow basowej koncowki mocy :hyhy: ... kiedys skradziono cb i chcac wynies sprzet audio zepsuto zamek w klapie zamontowalem elektromagnes z przycisku z pilota kilka tygodni pozniej wrocili po upatrzony sprzet i wyniesli glosniki jbl razem z polka i skrzynie z baga targajac wszystko przednimi drzwiami to wszystko przy alarmie :( widocznie mial jakies swoje odskoki bo ostatnio sie zepsul i zamykam go tylko z kluczyka wczorajszej nocy powtorka z rozrywki schodze na parking auto otwarte nic nie wyniesli bo za bardzo nie ma co wyniesc na szczescie zadnych krzywd nie porobili zamki i szyby cale jak zabezpieczyc auto przed niepozadanymi wtargnieciami intruzow ??? macie jakies dobre zabezpieczenia ???
to nie jest zwykłe 1,4 zawsze to powtarzałem :P
Avatar użytkownika
danny.tcz
Gaduła
 
Posty: 406
Dołączył(a): 5 lut 2010, o 17:05
Lokalizacja: gtc

zabezpieczenie nadwozia przed niepozadanym otwarciem

 

Postprzez bioly21 » 18 lut 2013, o 15:58

niestety musze cie zmartwic ale chyba nie ma dobrego zabezpieczenia na zlodziei , jak beda chciec to tak czy siak wejda Ci do samochodu wybijajac szybe lub wyrywajac zamek , ja u siebie pod blokiem juz 2 razy stracilem dokladke przednia i raz antene z dachu :D znowu sasiad z klatki ma starego peugeota ktorego jak zostawia pod blokiem to nigdy nie zamyka bo lepiej zeby przez drzwi weszli niz szybe wybili , na chamstwo niestety nie ma rady
Avatar użytkownika
bioly21
Gaduła
 
Posty: 497
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 15:22
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Postprzez Opik » 18 lut 2013, o 16:23

hmmm... ja proponuje tak: akumulator, trochę kabli, transformator który zmieni napięcie, jakiś włącznik na pilota i zrobić pastucha :hyhy: że jak ktoś się dotknie to go popieści zdrowo :hyhy:
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe

Postprzez danny.tcz » 18 lut 2013, o 17:17

bioly21, ja swoja dokladke przykrecam od spodu na kilka wkretow wiec jedynie ze zderzakiem pojda :P Opik, chyba bedzie trza cos pokombinowac bo juz denerwuje mnie to "wlazenie" do mojego auta bez pytania ....
to nie jest zwykłe 1,4 zawsze to powtarzałem :P
Avatar użytkownika
danny.tcz
Gaduła
 
Posty: 406
Dołączył(a): 5 lut 2010, o 17:05
Lokalizacja: gtc

Postprzez k-m-r1 » 18 lut 2013, o 17:37

ja Cie pociesze

kluczem z malacza otwierasz UNO
klucz zz astry otwiera TICO
taksamo jak moim iko otwieram

klucze z golfa pasują do siebie
w dżwiach czesto są uwalone zamki i pasuje kluczyz z innego gorzej z odpaleniem

przejdz po parkingu to możę otworzysz golfika

bratu w oolu otworzyli A 4 i okradli znikło radio zapalniczka zapałki jakis pasek i niedojedzona kanapka !!!!

nic tylko pilnowac

sam jestem po przejsciach ukradli mi CB z anteną nie dali rady to urwali
ktos prubował wyrwac klamke od kierowcy i nie pykło to wybili szybe
Polska wersja programu MACH3 cnc---- Makra do palników ,magazynków, THC, OHC---- EKRANY dla firm i producentów maszyn ---- budowa sprzedaż maszyn Plazmy, Elektrodrążarki, Frezarki ,Tokarki, Gietarki, inne maszyny
Avatar użytkownika
k-m-r1
Weteran
 
Posty: 2080
Dołączył(a): 24 sie 2008, o 18:48
Lokalizacja: OOL DW Praszka Wrocław

Postprzez mariusz325 » 18 lut 2013, o 17:41

Opik napisał(a):hmmm... ja proponuje tak: akumulator, trochę kabli, transformator który zmieni napięcie, jakiś włącznik na pilota i zrobić pastucha :hyhy: że jak ktoś się dotknie to go popieści zdrowo :hyhy:


to by było dobre lecz nasze prawo obróciło by sie przeciwko tobie.
Ja zawsze zakładam wstrząsowy i ustawiam go na w miare czuły.Raz już uratował mi autko.Teraz w sceniolu też założyłem. :-P
Avatar użytkownika
mariusz325
Gaduła
 
Posty: 488
Dołączył(a): 18 gru 2011, o 12:23
Lokalizacja: SMI
Rocznik: 1996
Silnik: 1900
Paliwo: ON
Nadwozie: 5-drzwiowe

Postprzez Opik » 18 lut 2013, o 17:41

Brejdakowi zatrzasnęły się drzwi w Uno jak stanął na zatoczce autobusowej. Może nie byłoby w tym nic interesującego, gdyby nie fakt że kluczyki były w stacyjce, samochód odpalony, wszystkie dokumenty, telefon w środku a z nieba lało jak przy oberwaniu chmury :lol:
Zatrzymał inne Uno i otworzyli bez problemu
Avatar użytkownika
Opik
Members
 
Posty: 7058
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 22:22
Lokalizacja: Lublin
Silnik: 2.0
Paliwo: PB+LPG
Nadwozie: 3-drzwiowe


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości