wyposarzenie wersji bon jovi

Rozmowy bez żadnych ograniczeń. ;)

Moderator: Moderator

wyposarzenie wersji bon jovi

Postprzez grudm92 » 4 cze 2013, o 22:25

witam! jestem nowym posiadaczem golfika w wersji bon jovi z silnikiem AAM 1.8 chcialem sie dowiedziec cos wiecej na temat wyposarzenia w takich autkach bo mialem cos pokombinowane w przekaznikach i probuje sie dowiedziec ktory przekaznik jest odpowiedzialny za co i czy w tej wersji powinien byc centralny zamek (bo nie mam) nie dzila mi tez tylna wycieraczka a w miejscu na przekazniki jest kilka pustych miejsc wiec zaczynam od sprawdzenia przekaznikow, bezpieczniki wszystkie dobre. z gory dzieki za pomoc :-D
grudm92
Berbeć
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 maja 2013, o 00:14
Lokalizacja: Starachowice

wyposarzenie wersji bon jovi

 

Postprzez Grzesiek2507 » 4 cze 2013, o 23:15

"golf III wersje"...wpisujesz to magiczne haslo w googlach iiiiiiiii....na stronie...no kto, by uwierzyl --> o passatach...wszystko znajdziesz. Ewentualnie wklep sobie: "doppel-wobber.de"
no coz...w dzisiejszych czasach lepiej zalozyc temat i po raz 56563217941315-ty walkowac ten sam temat...bo uzyc wyszukiwarki na kompie, albo szukajki forumowej jest juz za ciezko :wstyd: mam nadzieje, ze temat zniknie rownie szybko co sie pojawil.
Avatar użytkownika
Grzesiek2507
Members
 
Posty: 3684
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 15:12
Lokalizacja: Izbica Kujawska


- - -



Powrót do Na luzie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości